Auschwitz rondleiding

Niniejsza realizacja okazała się nie lada wyzwaniem, ponieważ zarówno specyfika rynku, jak i delikatna tematyka wymagały od ekipy Proadax solidnego researchu i dogłębnego przemyślenia tematu.

Otóż, firma Ontdek Polen z siedzibą w Holandii, zajmująca się organizacją wycieczek do Polski, zleciła nam do wykonania landing page, który w sposób wyważony i efektywny zachęcałby tamtejszego turystę do odwiedzenia Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Uznaliśmy, że potencjalny klient, klikając w reklamę powinien przenieść się na majestatyczny landing page Holandia z białym layoutem, gdzie u samej góry ujrzy stonowaną, czarno-białą fotografię, przedstawiającą bramę obozową. Tak też uczyniliśmy. Natomiast nieco niżej umieściliśmy duży, czerwony formularz z torami w tle i okrągły znacznik z ceną wycieczki. Takie rozwiązanie zachęca użytkownika do lepszego poznania oferty, a tym samym powiększa bazę klientów firmy.

Przewijając LP, klient znajdzie kolejne czarno-białe fotografie z charakterystycznymi miejscami martyrologii oraz ich wyczerpujące, rozwijane po kliknięciu, opisy w języku niderlandzkim.

Kluczowe symbole oraz nagłówki oznaczyliśmy kolorem czerwonym, by były dobrze widoczne i wskazywały przydatne informacje, np. o dostępnych udogodnieniach czy terminarzu najbliższych wycieczek. W dalszej części LP dodaliśmy notkę o innych atrakcjach turystycznych Małopolski, a tuż pod nimi wkomponowaliśmy galerię zdjęć z poprzednich wyjazdów oraz recenzje zadowolonych klientów.

Na końcu użytkownik może skorzystać z przejrzystego formularza kontaktowego. Co ważne, w tej realizacji odeszliśmy od nachalnych przycisków CTA (call-to-action), na korzyść praktycznych informacji i delikatnej perswazji ze strony www Holandia.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.