AutoVetus

W procesie renowacji zabytkowych aut specjaliści nie idą na żadne ustępstwa. Każdy etap ich pracy jest dokładnie przemyślany i zaplanowany, tak aby sprostać oczekiwaniom właściciela auta.

Podobnie jest przy tworzeniu nowoczesnych stron www. Podejmując się pracy nad stworzeniem kolejnej witryny www dla firmy z Krakowa, dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby naszego klienta AutoVetus. Stąd decyzja, by na głównej stronie znalazło się zdjęcie odzwierciedlające zakres działań firmy.

Wykorzystując odpowiedni skrypt, przygotowaliśmy zdjęcie samochodu „przed i po” zmianach renowacyjnych. Całość tego zabiegu opiera się na suwaku, który pozwala na przesuwaniu zdjęcia w prawo i lewo, dzięki czemu widzimy efekt działań firmy AutoVetus.

Zastosowanie przejrzystego menu dało poczucie ładu i porządku. Dzięki opcji rozwijanego menu klienci zainteresowani odnową swojego starego samochodu mogą w łatwy sposób dotrzeć do poszczególnych etapów renowacji i zapoznać się z przebiegiem danego procesu krok po kroku.

Elementem wzbogacającym tę część serwisu jest obszerna galeria zdjęć zabytkowych aut sprzed prac renowacyjnych i tuż po.

Firma AutoVetus oferuje również na swojej witrynie możliwość wynajmu zabytkowego auta na specjalne okazje, takie jak ślub, urodziny, czy studniówka. Funkcjonalności strony dodaje zaimplementowany formularz kontaktowy, dzięki któremu potencjalny klient może zadać pytanie czy zarezerwować samochód na konkretny termin.

Zgodnie z obowiązującymi standardami, ta nowoczesna strona www jest responsywna, co  pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony również na urządzeniach mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.