Opis realizacji

W procesie renowacji zabytkowych aut specjaliści nie idą na żadne ustępstwa. Każdy etap ich pracy jest dokładnie przemyślany i zaplanowany, tak aby sprostać oczekiwaniom właściciela auta. Podobnie jest przy tworzeniu nowoczesnych stron www. Podejmując się pracy nad stworzeniem kolejnej witryny www dla firmy z Krakowa, dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby naszego klienta AutoVetus. Stąd decyzja, by na głównej stronie znalazło się zdjęcie odzwierciedlające zakres działań firmy.

Wykorzystując odpowiedni skrypt, przygotowaliśmy zdjęcie samochodu „przed i po” zmianach renowacyjnych. Całość tego zabiegu opiera się na suwaku, który pozwala na przesuwaniu zdjęcia w prawo i lewo, dzięki czemu widzimy efekt działań firmy AutoVetus.

Zastosowanie przejrzystego menu dało poczucie ładu i porządku. Dzięki opcji rozwijanego menu klienci zainteresowani odnową swojego starego samochodu mogą w łatwy sposób dotrzeć do poszczególnych etapów renowacji i zapoznać się z przebiegiem danego procesu krok po kroku.

Elementem wzbogacającym tę część serwisu jest obszerna galeria zdjęć zabytkowych aut sprzed prac renowacyjnych i tuż po.

Firma AutoVetus oferuje również na swojej witrynie możliwość wynajmu zabytkowego auta na specjalne okazje, takie jak ślub, urodziny, czy studniówka. Funkcjonalności strony dodaje zaimplementowany formularz kontaktowy, dzięki któremu potencjalny klient może zadać pytanie czy zarezerwować samochód na konkretny termin.

Zgodnie z obowiązującymi standardami, ta nowoczesna strona www jest responsywna, co  pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony również na urządzeniach mobilnych.