Opis realizacji

Dla obiektu noclegowego Batek Home wykonaliśmy stronę internetową oferującą apartamenty na wynajem. Jak wiadomo każda witryna jest wizytówką obiektu, przez którą często potencjalny gość po raz pierwszy styka się z ofertą.

Główne zdjęcie przyciąga uwagę i wita klientów, jednakże w ofercie pod jedną nazwą marki znajdują się różne lokalizacje. W sposób przejrzysty przedstawiliśmy każdy apartament, po najechaniu na interesujący nas obiekt, otrzymujemy szczegółowe informacje o nim. Wbudowaliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu zyskujemy możliwość zapytania o dostępność terminu, którym jesteśmy zainteresowani.

Ważna jest też zakładka „Atrakcje”, która zawiera informacje o możliwych atrakcjach dostępnych w pobliskiej okolicy, gdzie wypoczywający może się udać.

Większy ruch w wyszukiwarkach Google zapewnią zoptymalizowane treści pod kątem SEO.

Zgodnie z obowiązującymi trendami i wymogami strona jest responsywna, co przekłada się na poprawne wyświetlanie witryny na urządzeniach mobilnych.

Strona jest responsywna,  gwarantuje tym samym komfortowe przeglądanie zawartości serwisu z wszystkich urządzeń mobilnych.

Otrzymane referencje

Agnieszka Batek

By Agnieszka Batek, batekhome.pl -

Świetna agencja!!
Potrzebowałam kogoś, kto zajmie się wizerunkiem mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do tematu i realizacji.
A Pan Adam bardzo sympatyczny człowiek, baaardzo cierpliwy :) umiejący słuchać i potrafiący umiejętnie dopasować szereg możliwości do potrzeb klienta. Co niewątpliwie jest kluczem do efektywnej współpracy. Jednym słowem Fachowy personel na 5+
Polecam

Otrzymane referencje