Beskidus – spot reklamowy

Jak skutecznie zwiększyć atrakcyjność marki?

Najlepiej poprzez jej promocję – na przykład dzięki zastosowaniu profesjonalnego narzędzia jakim są usługi wideomarketingu Zator. Dobrym przykładem jest wykonanie spotu wideo. W tej realizacji przygotowaliśmy materiał filmowy dla znanej spółki Beskidus z Zembrzyc, która już od wielu lat specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, serwisie i kontroli technicznej pojazdów oraz sprzedaży paliw. Szeroki zakres usług oraz renomowana marka to nie tylko duże pole do działania, ale także wyzwanie marketingowe wymagające wiedzy i doświadczenia.

Jak zainteresować widza, aby ten obejrzał firmowy spot wideo Zator, a ponadto chciał dzielić się nim ze znajomymi w social mediach?

W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć na jego potrzeby, ukazując treści najważniejsze, które wzbudzają podziw i emocje, a następnie przejść do detali, które muszą być równie interesujące, a często zaskakujące. Bo tylko tak można wzbudzić zainteresowanie, i co ważne, zaangażowanie widza. Spot wideo przygotowany dla marki Beskidus spełnia te założenia i w naturalny sposób przyciąga nowych klientów. W końcu materiał filmowy to najsilniej oddziałujące narzędzie w szeroko rozumianym marketingu.

Jeśli posiadasz biznes, który chciałbyś wypromować w Internecie przy użyciu profesjonalnych technik, zobacz TUTAJ.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.