Beskidus

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu stronę internetową firmy transportowej Beskidus, wykonaną przez naszą agencję interaktywną przy współpracy z agencją interaktywną IAM. Dzięki temu połączeniu zyskaliśmy unikalne spojrzenie na potrzeby klienta.

Strona internetowa Beskidus została stworzona z myślą o klientach, którzy poszukują szybkiego i bezpiecznego transportu na terenie Polski i Europy.  Jednym z jej głównych atutów jest wielojęzyczność, co umożliwia dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów, w tym również spoza granic naszego kraju. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o tym, aby była przede wszystkim przejrzysta, łatwa w nawigacji i przyjazna dla użytkownika. Szczególną uwagę zwróciliśmy na przyciągające uwagę projekty graficzne, które uwzględniają specyfikę firmy. Wizualizacje są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne.

Na stronie znajduje się wiele informacji na temat oferty firmy, w tym rodzajów transportu oraz tras, jakie obsługuje. Dostępne są ponadto szybkie formularze kontaktowe, służące zarówno do wyceny danego transportu, jak i z możliwością zamówienia rozmowy telefonicznej w razie potrzeby.

Cały projekt strony został wykonany w standardzie RWD, co umożliwia korzystanie z niej na każdym urządzeniu. Dzięki temu, klienci Beskidus mają dostęp do informacji o firmie i jej oferty z każdego miejsca oraz w każdej chwili. Nie mogliśmy także zapomnieć o interaktywnych danych teleadresowych – wystarczy jedno kliknięcie do nawiązania rozmowy telefonicznej.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.