BHP Pofit

BHP Profit to rozbudowany sklep internetowy oparty o system PrestaShop, z którego korzystamy ze względu na jego bezawaryjność i wydajność.

Potrafimy tworzyć sklepy składające się z asortymentu liczącego kilka tysięcy produktów, które mimo tak ogromnej bazy danych ładują się płynnie.

Sklep został zaprojektowany w myśl zasady: „Mniej znaczy więcej”. Chodzi oczywiście o najnowszy nurt w projektowaniu stron i grafik, zakładający wykorzystywanie białych przestrzeni akcentowanych prostymi ikonami w kontrastowym kolorze oraz wysokiej jakości zdjęciami. Baza produktów została podzielona na kilkadziesiąt podkategorii, zapewniając dobrą indeksację sklepu w wyszukiwarce Google oraz ułatwiając klientom szybkie znalezienie pożądanego produktu.

Na stronie głównej, oprócz sekcji wyświetlających najnowsze i najbardziej popularne towary, zainstalowaliśmy aż osiem przycisków Call-to-Action, które mają na celu wyróżnienie produktów, na sprzedaży których najbardziej zależy właścicielowi sklepu. Na każdej podstronie, tuż pod menu znajduje się trzykolumnowa sekcja z animowanymi ikonami informująca o darmowej dostawie, możliwości zwrotu towaru i gwarancji jakości. To bardzo ważne, bo wzbudza zaufanie odwiedzającego i zwiększa szanse przekonania go do zakupu.

 

Sklep jest zintegrowany z systemem umożliwiającym dokonanie ekspresowej płatności z większości banków, a także kart kredytowych czy serwisu PayPal. Administrator sklepu ma dostęp do panelu umożliwiającego zarządzanie zamówieniami, dzięki czemu obsługa klienta odbywa się ekspresowo i bez żadnych nieporozumień.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.