Opis realizacji

Klasyczna strona internetowa one page pozwala użytkownikowi szybko odnaleźć się w ofercie firmy, a to za sprawą swojej przejrzystej i prostej formie. Co więcej, świetnie się ona sprawdza na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest niesłychanie ważne. Z tego też względu właścicielom bigdayevent.pl zaproponowaliśmy takie właśnie rozwiązanie przy tworzeniu strony firmowej.

Wykorzystując zdjęcia z eventów organizowanych przez firmę, stworzyliśmy bannerowy kolaż, który w pełni oddaje charakterystykę branży już przy pierwszym zetknięciu się z witryną. Menu nawigacyjne pozwala na intuicyjne poruszanie się po stronie podzielonej na kilka sekcji. Zastosowanie przez nas ikonografii w poszczególnych segmentach nadało bardziej nowoczesny charakter. Oferta firmy dodatkowo została wzbogacona poprzez galerię wybranych wydarzeń zorganizowanych przez naszego klienta. Nie zabrakło także formularza kontaktowego, dzięki któremu użytkownik będzie mógł w prosty sposób zadać pytania dotyczące organizacji imprezy.

W związku z planami firmy na rozszerzenie działalności wśród obcojęzycznych klientów, serwis przygotowaliśmy także w wersji angielskiej.