Big Day Event

Klasyczna strona internetowa one page pozwala użytkownikowi szybko odnaleźć się w ofercie firmy, a to za sprawą swojej przejrzystej i prostej formie.

Co więcej, świetnie się ona sprawdza na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest niesłychanie ważne. Z tego też względu właścicielom bigdayevent.pl zaproponowaliśmy takie właśnie rozwiązanie przy tworzeniu strony firmowej.

Wykorzystując zdjęcia z eventów organizowanych przez firmę, stworzyliśmy bannerowy kolaż, który w pełni oddaje charakterystykę branży już przy pierwszym zetknięciu się z witryną. Menu nawigacyjne pozwala na intuicyjne poruszanie się po stronie podzielonej na kilka sekcji. Zastosowanie przez nas ikonografii w poszczególnych segmentach nadało bardziej nowoczesny charakter. Oferta firmy dodatkowo została wzbogacona poprzez galerię wybranych wydarzeń zorganizowanych przez naszego klienta. Nie zabrakło także formularza kontaktowego, dzięki któremu użytkownik będzie mógł w prosty sposób zadać pytania dotyczące organizacji imprezy.

 

 

W związku z planami firmy na rozszerzenie działalności wśród obcojęzycznych klientów, serwis przygotowaliśmy także w wersji angielskiej.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.