Opis realizacji

Tajemnicą poliszynela jest, że ekipa Proadax uwielbia wykonywać realizacje dla obiektów gastro. Wiadomo, wyśmienite jedzenie, barek, fajny klimat, pogawędki. Ale jeszcze bardziej lubimy tworzyć takie strony internetowe Zator, które przyciągną masy zgłodniałych klientów do wspomnianych miejsc za sprawą wyśmienitego UX i takiej prezentacji oferty, że palce lizać. Bistro Fresh Express to właśnie ten lokal, gdzie zastosowaliśmy nowoczesne technologie, które pomogą jego załodze osiągnąć sukces.

Nie odkryjemy Ameryki, mówiąc o prostych patentach, ale gość bistro liczy na szybką i dobrą obsługę. A zanim do niego trafi, pragnie doświadczyć pozytywnych emocji skrolując witrynę i profile w social media oraz chciałby, aby trwało to tyle, co mgnienie oka. Skoro klienci kupują oczami i emocjami, to tak też zrobiliśmy – wykonując profesjonalną i dograną w każdym calu sesję foto-wideo, która odkrywa przed gośćmi tajemnice wnętrz lokalu. Dodatkowo zmontowaliśmy unikalne spoty reklamowe filmowane dronem, idealnie skrojone pod bistro. Konia z rzędem temu, kto po obejrzeniu tych materiałów nie chciałby wpaść przynajmniej na burgera.

Wspólnie z klientem ustaliliśmy, że strona internetowa będzie utrzymana w konwencji, czytelnej, stonowanej witryny wizytówkowej, ponieważ potencjalny gość powinien szybko znaleźć menu oraz zobaczyć, jak przytulny jest lokal i ewentualnie sprawdzić dojazd czy planowane wydarzenia. No i w końcu coś dobrego zjeść! Błyskawiczny kontakt z obsługą bistro umożliwiliśmy za pomocą integracji strony z LiveChat FB.

Otrzymane referencje

Dorota Trzęsicka

By Dorota Trzęsicka, bistrozator.pl -

Współpracę z agencją Proadax rozpoczęłam ponad 4 miesiące temu, z polecenia. W tym czasie wykonali dla mnie m.in. stronę i sklep internetowy, zaprojektowali i wykonali logo, wizytówki, teczki firmowe, obecnie obsługują akcje reklamową mojej strony. Wszystko wykonane zostało z najwyższą starannością i jakością, a efekty przerosły moje oczekiwania :-) Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione, ale też na każdym etapie mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo jak można wykonać coś inaczej, lepiej.
Proadax tworzą ludzie z pasją, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, dbają o każdy szczegół i przede wszystkim o zadowolenie klienta. Proadax to profesjonalizm, doświadczenie i przyjazna atmosfera.
Polecam współpracę z Proadax wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku swojej firmy! :-)