Bistro Fresh Express

Tajemnicą poliszynela jest, że ekipa Proadax uwielbia wykonywać realizacje dla obiektów gastro. Wiadomo, wyśmienite jedzenie, barek, fajny klimat, pogawędki.

Ale jeszcze bardziej lubimy tworzyć takie strony internetowe Zator, które przyciągną masy zgłodniałych klientów do wspomnianych miejsc za sprawą wyśmienitego UX i takiej prezentacji oferty, że palce lizać. Bistro Fresh Express to właśnie ten lokal, gdzie zastosowaliśmy nowoczesne technologie, które pomogą jego załodze osiągnąć sukces.

Nie odkryjemy Ameryki, mówiąc o prostych patentach, ale gość bistro liczy na szybką i dobrą obsługę. A zanim do niego trafi, pragnie doświadczyć pozytywnych emocji skrolując witrynę i profile w social media oraz chciałby, aby trwało to tyle, co mgnienie oka. Skoro klienci kupują oczami i emocjami, to tak też zrobiliśmy – wykonując profesjonalną i dograną w każdym calu sesję foto-wideo, która odkrywa przed gośćmi tajemnice wnętrz lokalu. Dodatkowo zmontowaliśmy unikalne spoty reklamowe filmowane dronem, idealnie skrojone pod bistro. Konia z rzędem temu, kto po obejrzeniu tych materiałów nie chciałby wpaść przynajmniej na burgera.

Wspólnie z klientem ustaliliśmy, że strona internetowa będzie utrzymana w konwencji, czytelnej, stonowanej witryny wizytówkowej, ponieważ potencjalny gość powinien szybko znaleźć menu oraz zobaczyć, jak przytulny jest lokal i ewentualnie sprawdzić dojazd czy planowane wydarzenia. No i w końcu coś dobrego zjeść! Błyskawiczny kontakt z obsługą bistro umożliwiliśmy za pomocą integracji strony z LiveChat FB.

Referencje

Współpracę z agencją Proadax rozpoczęłam ponad 4 miesiące temu, z polecenia. W tym czasie wykonali dla mnie m.in. stronę i sklep internetowy, zaprojektowali i wykonali logo, wizytówki, teczki firmowe, obecnie obsługują akcje reklamową mojej strony. Wszystko wykonane zostało z najwyższą starannością i jakością, a efekty przerosły moje oczekiwania 🙂 Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione, ale też na każdym etapie mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo jak można wykonać coś inaczej, lepiej.
Proadax tworzą ludzie z pasją, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, dbają o każdy szczegół i przede wszystkim o zadowolenie klienta. Proadax to profesjonalizm, doświadczenie i przyjazna atmosfera.
Polecam współpracę z Proadax wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku swojej firmy! 🙂

Dorota Trzęsicka

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.