Opis realizacji

Tworzenie strony www dla lokalu gastronomicznego jest podwójnie trudne, bo konieczne jest nie tylko wzbudzenie apetytu, ale również oddanie unikalnego klimatu danego miejsca. Nie moglibyśmy tego zrobić bez pomocy naszego niezawodnego fotografa, który wykonał specjalną sesję zdjęciową lokalu i dań dostępnych w Bistro Polityka, aby dostarczyć nam fotografie, które idealnie wpasują się w projekt strony internetowej.

Witryna posiada interaktywną sekcję prezentującą najważniejsze dania, wraz z możliwością przejścia do menu, które z kolei posiada zainstalowany specjalny moduł imitujący realne przewracanie karty dań. Dzięki efektom dźwiękowym internauta może się poczuć tak, jakby faktycznie siedział w restauracji.

Jeśli zdjęcia na stronie głównej nie sprawią, że odwiedzającemu pocieknie ślinka, na pewno ulegnie, gdy otworzy bardziej rozbudowaną galerię prezentującą profesjonalne fotografie świeżo przygotowanych dań. Strona została również wyposażona w panel aktualności, który zarządzający restauracją będą mogli informować swoich gości o aktualnych promocjach czy zmianach w menu.