Bistro Polityka

Tworzenie strony www dla lokalu gastronomicznego jest podwójnie trudne, bo konieczne jest nie tylko wzbudzenie apetytu, ale również oddanie unikalnego klimatu danego miejsca.

Nie moglibyśmy tego zrobić bez pomocy naszego niezawodnego fotografa, który wykonał specjalną sesję zdjęciową lokalu i dań dostępnych w Bistro Polityka, aby dostarczyć nam fotografie, które idealnie wpasują się w projekt strony internetowej.

Witryna posiada interaktywną sekcję prezentującą najważniejsze dania, wraz z możliwością przejścia do menu, które z kolei posiada zainstalowany specjalny moduł imitujący realne przewracanie karty dań. Dzięki efektom dźwiękowym internauta może się poczuć tak, jakby faktycznie siedział w restauracji.

Jeśli zdjęcia na stronie głównej nie sprawią, że odwiedzającemu pocieknie ślinka, na pewno ulegnie, gdy otworzy bardziej rozbudowaną galerię prezentującą profesjonalne fotografie świeżo przygotowanych dań. Strona została również wyposażona w panel aktualności, który zarządzający restauracją będą mogli informować swoich gości o aktualnych promocjach czy zmianach w menu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.