Opis realizacji

Biuro rachunkowe to szczególnego rodzaju przedsiębiorstwo, od którego wymaga się wiedzy, doświadczenia i pełnego profesjonalizmu w działaniu. Dla Biura Rachunkowego Renaty Klimczyk z Przeciszowa koło Zatora stworzyliśmy witrynę onepage, która w pełni prezentuje wszystkie atuty firmy, budując poczucie bezpieczeństwa i świadcząc o wysokiej jakości oferowanych usług księgowo-kadrowych.

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań, które wpływają na odbiór witryny oraz pozwalają na jej łatwą obsługę. Przejrzysta i czytelna strona internetowa Przeciszów oparta jest na popularnym od wielu lat silniku WordPress. Wykorzystana przez nas technologia RWD (Responsive Web Design) wpływa zarówno na zadowolenie użytkowników, którzy mogą korzystać ze strony www na wszystkich urządzeniach, jak i przekłada się na pozycję firmy w wyszukiwarce Google. Stonowana kolorystyka idealnie komponuje się z profilem działalności Klienta, a także minimalistyczną szatą graficzną, dzięki czemu strona internetowa zyskała spójny i elegancki wygląd.

Mniej może znaczyć więcej, dlatego zrezygnowaliśmy z nadmiaru detali i zbędnych funkcji. Dzięki temu czytelna wizytówka Przeciszów pozwala w pełni skupić się na prezentowanym contencie. Jego dopełnienie to podkreślające atuty firmy favikony oraz grafiki, a także slider (baner) z fotografiami i pływające menu, które podąża za użytkownikiem wraz ze skrolowaniem strony. Niezbędnym ułatwieniem dla osób chcących nawiązać kontakt z firmą są interaktywne dane kontaktowe, czyli formularze umożliwiające skorzystanie z Google Maps w celu poznania lokalizacji siedziby przedsiębiorstwa i wyznaczenia trasy dojazdu, wykonanie połączenia telefonicznego oraz wysłanie wiadomości e-mail. Back to the top button pozwala na uniknięcie uciążliwego skrolowania oraz płynny powrót do góry strony.

Nasza praca nie ograniczała się jedynie do zaprojektowania strony internetowej. W ramach realizacji opracowaliśmy także logo Przeciszów, którego kolorystyka została dobrana do kolorystyki witryny. Symbolizuje ona stabilność, bezpieczeństwo oraz solidność, które nieodłącznie związane są z branżą księgową. Każdy z elementów wykonanej przez nas strony internetowej wpływa na wizerunek firmy, podkreślając jej atuty, budując zaufanie oraz pozwalając na osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce, dzięki dopasowaniu do stale zmieniających się wymogów Google.