Biuro Rachunkowe Renata Klimczyk

Biuro rachunkowe to szczególnego rodzaju przedsiębiorstwo, od którego wymaga się wiedzy, doświadczenia i pełnego profesjonalizmu w działaniu.

Dla Biura Rachunkowego Renaty Klimczyk z Przeciszowa koło Zatora stworzyliśmy witrynę onepage, która w pełni prezentuje wszystkie atuty firmy, budując poczucie bezpieczeństwa i świadcząc o wysokiej jakości oferowanych usług księgowo-kadrowych.

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań, które wpływają na odbiór witryny oraz pozwalają na jej łatwą obsługę. Przejrzysta i czytelna strona internetowa Przeciszów oparta jest na popularnym od wielu lat silniku WordPress. Wykorzystana przez nas technologia RWD (Responsive Web Design) wpływa zarówno na zadowolenie użytkowników, którzy mogą korzystać ze strony www na wszystkich urządzeniach, jak i przekłada się na pozycję firmy w wyszukiwarce Google. Stonowana kolorystyka idealnie komponuje się z profilem działalności Klienta, a także minimalistyczną szatą graficzną, dzięki czemu strona internetowa zyskała spójny i elegancki wygląd.

 

 

Mniej może znaczyć więcej, dlatego zrezygnowaliśmy z nadmiaru detali i zbędnych funkcji. Dzięki temu czytelna wizytówka Przeciszów pozwala w pełni skupić się na prezentowanym contencie. Jego dopełnienie to podkreślające atuty firmy favikony oraz grafiki, a także slider (baner) z fotografiami i pływające menu, które podąża za użytkownikiem wraz ze skrolowaniem strony. Niezbędnym ułatwieniem dla osób chcących nawiązać kontakt z firmą są interaktywne dane kontaktowe, czyli formularze umożliwiające skorzystanie z Google Maps w celu poznania lokalizacji siedziby przedsiębiorstwa i wyznaczenia trasy dojazdu, wykonanie połączenia telefonicznego oraz wysłanie wiadomości e-mail. Back to the top button pozwala na uniknięcie uciążliwego skrolowania oraz płynny powrót do góry strony.

Nasza praca nie ograniczała się jedynie do zaprojektowania strony internetowej. W ramach realizacji opracowaliśmy także logo Przeciszów, którego kolorystyka została dobrana do kolorystyki witryny. Symbolizuje ona stabilność, bezpieczeństwo oraz solidność, które nieodłącznie związane są z branżą księgową. Każdy z elementów wykonanej przez nas strony internetowej wpływa na wizerunek firmy, podkreślając jej atuty, budując zaufanie oraz pozwalając na osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce, dzięki dopasowaniu do stale zmieniających się wymogów Google.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.