Black Villa

Prezentujemy naszą najnowszą realizację - stronę internetową dla Black Villa. Nasze starania skoncentrowały się na zapewnieniu kompleksowego rozwiązania, które umożliwia nie tylko komfortowe korzystanie ze strony, ale także ułatwia proces rezerwacji.

Jednym z kluczowych elementów naszej pracy jest projekt graficzny strony głównej. Dzięki niemu strona prezentuje się nie tylko nowocześnie, ale i atrakcyjnie, przyciągając wzrok od pierwszego wejścia. Dodatkowo, z myślą o wygodzie przyszłych gości, stworzyliśmy mapę okolicy, na której zaznaczyliśmy najważniejsze atrakcje w okolicy obiektu, ułatwiając odnalezienie ciekawych miejsc i orientację w terenie. Dbając o dokładność prezentowanych informacji, wykonaliśmy zrzuty pokazujące wnętrza domów w środku oraz przeprowadziliśmy profesjonalną sesję zdjęciową, która ukazuje uroki i wyjątkowy charakter Black Villa. Dzięki temu potencjalni goście mogą zobaczyć, jak wygląda każdy z poszczególnych domków, co zwiększa ich zaufanie i pewność wyboru tego miejsca na nocleg.

Aby ułatwić proces rezerwacji, zintegrowaliśmy stronę z popularnym systemem rezerwacyjnym BedBooking. Teraz rezerwacja pobytu w Black Villa stała się szybka i wygodna. Ponadto, dla zwiększenia dostępności strony dla międzynarodowych gości, będziemy dodawać wersję angielską strony, co sprawi, że oferta obiektu stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna dla osób spoza Polski. Dzięki integracji z platformą Zator Turystyka, Black Villa zyskała dodatkową widoczność i możliwość dotarcia do szerszego grona potencjalnych odbiorców i osób zainteresowanych ofertą noclegową.

Referencje

Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.

Bartłomiej Łopata

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.