Brokers Media

Brokers Media 2017-09-26T10:30:38+00:00

Opis realizacji

Brokers Media to agencja reklamowa z Oświęcimia. Mieliśmy przyjemność przygotować dla tej firmy platformę internetową, która służy dziś do pozyskiwania nowych klientów oraz informowania obecnych o szczegółach oferty. To rozbudowana strona internetowa, która jest responsywna – automatycznie zmienia się jej szerokość i układ poszczególnych sekcji w zależności od tego, z jakiego urządzenia się ją przegląda.

Głównym atutem strony jest zakładka „Billboardy”. Składa się ona ze zdjęć kilkudziesięciu realizacji, po najechaniu na które pojawia się możliwość do wyświetlenia szczegółów na temat danego zlecenia z animowanym sliderem w roli głównej. Co jednak najciekawsze, każda realizacja jest zintegrowana z Google Maps, więc odwiedzający może bez problemu zlokalizować dokładne położenie danego billboardu.

Strona oferty drukarni została zaprojektowana w minimalistyczny sposób poprzez graficzne przedstawienie poszczególnych usług. Na każdej podstronie w górnej części widnieje przycisk „Zapytaj o reklamę”, po którego rozwinięciu wyświetla się pełny formularz kontaktowy. Zainstalowaliśmy go, mając nadzieję, że dzięki temu większa część odwiedzających podejmie decyzję o kontakcie z firmą.

Strona główna zawiera sekcję przedstawiającą główne usługi, moduł wyświetlający ostatnie aktualności i promocję, a także karuzelę z logotypami firm, które współpracowały z Brokers Media.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.