Opis realizacji

Założeniem przy budowie buildtech.pl było stworzenie przejrzystej i mobile friendly witryny pokazującej, czym zajmuje się nasz klient. Postawiliśmy więc na duży slajder ze zdjęciami z realizacji firmy Buildtech wraz z krótkimi hasłami opisującymi działania firmy. Dodatkowo poniżej zamieściliśmy ofertę naszego klienta opatrzoną dużymi grafikami z czytelnym CTA, które przenosi użytkownika na podstronę danej oferty. Na niej użytkownik może dowiedzieć się więcej na temat działań Buildtech.

Pożądanym działaniem było także podlinkowanie numeru telefonu tak, by osoby przeglądające witrynę na urządzeniach mobilnych, jednym kliknięciem mogły połączyć się z firmą. Zastosowanie odsyłacza pocztowego, który otwiera domyślnie program pocztowy użytkownika to kolejne działanie, które na pewno pozwoli na szybszy kontakt z pracownikami firmy. Nie obeszło się także bez formularza kontaktowego – jest on prosty, tylko z koniecznymi polami do wypełnienia.

Wszystkie nasze działania miały na celu stworzyć witrynę miłą dla oka użytkownika, a jednocześnie funkcjonalną dla naszego klienta. Tym samym poszerza ona grupę: nowoczesne strony internetowe Żywiec.