Build Tech

Założeniem przy budowie buildtech.pl było stworzenie przejrzystej i mobile friendly witryny pokazującej, czym zajmuje się nasz klient.

Postawiliśmy więc na duży slajder ze zdjęciami z realizacji firmy Buildtech wraz z krótkimi hasłami opisującymi działania firmy. Dodatkowo poniżej zamieściliśmy ofertę naszego klienta opatrzoną dużymi grafikami z czytelnym CTA, które przenosi użytkownika na podstronę danej oferty. Na niej użytkownik może dowiedzieć się więcej na temat działań Buildtech.

Pożądanym działaniem było także podlinkowanie numeru telefonu tak, by osoby przeglądające witrynę na urządzeniach mobilnych, jednym kliknięciem mogły połączyć się z firmą. Zastosowanie odsyłacza pocztowego, który otwiera domyślnie program pocztowy użytkownika to kolejne działanie, które na pewno pozwoli na szybszy kontakt z pracownikami firmy. Nie obeszło się także bez formularza kontaktowego – jest on prosty, tylko z koniecznymi polami do wypełnienia.

 

 

Wszystkie nasze działania miały na celu stworzyć witrynę miłą dla oka użytkownika, a jednocześnie funkcjonalną dla naszego klienta. Tym samym poszerza ona grupę: nowoczesne strony internetowe Żywiec.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.