Butikloft

Butikloft 2017-09-01T09:23:18+00:00

Opis realizacji

Bez wątpienia atutem sklepów online jest o wiele szerszy asortyment niż sklepów tradycyjnych. Poza tym należą do nowoczesnych rozwiązań, które oprócz produktów oferują czas, jaki klient zaoszczędzi nie wychodząc z domu. Tworząc stronę sklepu Butik Loft staraliśmy się zoptymalizować jego funkcjonalność pod kątem użytkownika, dlatego nie tworzyliśmy systemów sprzedażowych, jak to jest w przypadku wielu witryn e-commerce, ale dodaliśmy moduł sprzedaży produktów do WordPressa. To obecnie jedna z najpopularniejszych technologii stosowanych w sprzedaży przez internet i, aby zautomatyzować cały proces, zintegrowaliśmy ją z płatnościami online.

Na życzenie Klientki, stronę połączyliśmy również z serwisem aukcyjnym Allegro. Możliwość wystawiania produktów dodanych w sklepie jako aukcji i jednoczesne tworzenie zamówienia w sklepie zwiększa ruch na stronie i docelowo sprzedaż. Zakupy można robić także z poziomu smartfona i tabletu – strona sklepu została bowiem całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Chcąc skutecznie zaprezentować produkty i zwrócić uwagę użytkowników, zaimplementowaliśmy szybki podgląd oferty oraz animowany slajder, na którym w atrakcyjny sposób są prezentowane zdjęcia z możliwością efektywnych przejść między jednym a drugim.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.