Cargonova

Podstawową zasadą podczas tworzenia strony internetowej jest zbudowanie jej nie tylko w zgodzie z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim dostosowanie jej funkcjonalności do oczekiwań Użytkowników.

Realizacja projektu dla Cargo Nova, polskiej firmy zajmującej się transportem chemii płynnej stanowiła wyzwanie, któremu – mamy nadzieję – udało nam się sprostać.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu, który będzie dostosowany do oczekiwań Użytkowników. Postawienie na responsywny design pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Jasny, czytelny układ menu, nowoczesny oraz dynamiczny layout, a także atrakcyjna szata graficzna to w naszym mniemaniu podstawowe elementy pozwalające Użytkownikom wyszukać interesujące ich informacje dotyczące działalności firmy.

W związku z tym, że nasz Klient jest związany z branżą transportową, nie mogliśmy nie wyeksponować tego faktu już z poziomu strony głównej, na której zamieściliśmy video w tle, które dodaje serwisowi pożądanej dynamiki.

 

Dodatkowym zadaniem postawionym przed nami w trakcie realizacji projektu było stworzenie dostępności strony w różnych językach. Rozbudowany moduł wielojęzyczności umożliwia Użytkownikom zapoznanie się z ofertą firmy w wielu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz włoskim. Jednocześnie nadal pozostawia możliwość rozbudowy o kolejne języki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.