Nasza kolejna realizacja jest typową stroną one page, która dzięki swojej prostej i czytelnej formie, szybko pozwala użytkownikowi zapoznać  się z ofertą firmy CashUp.

Biorąc po uwagę najnowsze trendy w tworzeniu stron internetowych, zdecydowaliśmy się na użycie ikon w layoucie strony. Oparte na rozpoznawalnych kształtach i symbolach w przejrzysty sposób komunikują treści zawarte w opisach witryny.

Aby odnalezienie się w poszczególnych sekcjach strony przy scrollowaniu w dół było zrozumiałe, zastosowaliśmy różną kolorystykę tła. Barwy nawiązują bezpośrednio do kolorów logo firmy, co daje efekt spójności. Nie zapomnieliśmy także o contencie – sformatowaliśmy treści tak, by były one poprawne pod kątem technicznym ze względu na kluczową rolę w dobrej widoczności strony w wyszukiwarce Google (optymalizacja słów kluczowych, SEO).

Projektując zakładkę „kontakt”, zrezygnowaliśmy z typowego przejścia na podstronę na rzecz pop-upu wzbogaconego o formularz kontaktu.

Strona internetowa została przygotowana w wersji RWD. Dzięki zastosowaniu technologii responsywnej, strona wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.