Centrum Kwiatowe Milena

Natura może iść w parze z technologią. Sprawdziliśmy to osobiście, pracując nad stroną internetową Centrum Kwiatowego Milena. Połączyliśmy rodzinny biznes stworzony z miłości do roślin z nowoczesnymi metodami promocji w internecie.

Na pierwszym planie widzimy z profesjonalnymi zdjęciami roślin i ogrodu. To jednak tylko tło, bo główną rolę odgrywają napisy na zielonym tle, do których dołączone zostały animacje płynnego pojawiania się oraz powiększania i zmniejszania. Można powiedzieć, że pokaz slajdów żyje własnym życiem, zupełnie jak rośliny, które znajdują się w ofercie firmy.

Ważnym elementem strony jest rozbudowana galeria zdjęć obejmująca w chwili obecnej kilkaset zdjęć. Mimo takiej liczby fotografii, wprowadziliśmy rozwiązania optymalizacyjne, dzięki którym miniatury ładują się w ułamku sekundy, przez co odwiedzający automatycznie otrzymuje podgląd wszystkich produktów. Galeria podzielona jest na kategorie, do których można dotrzeć z poziomu menu lub animowanej sekcji na stronie głównej.

Do informowania użytkowników o promocjach wykorzystaliśmy moduł aktualności, co jest o tyle wygodne, że Klient może sam dodawać nowe komunikaty bez konieczności czekania na naszą pomoc.

 

W stopce umieściliśmy dane kontaktowe z estetycznymi ikonami, a także zaimplementowaliśmy interaktywną mapę Google. Odwiedzający może wybrać, czy skontaktować się z firmą za pośrednictwem własnej poczty e-mail, czy formularza dostępnego w zakładce „Kontakt”.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.