Centrum Progres

Centrum Progres to przykład na to, że Klienci ufają marce Proadax. Wykonaliśmy bowiem prostą wizytówkę firmową na zamówienie Pani Klaudii, która zadowolona efektem wkrótce później zwróciła się do nas z prośbą o rozszerzenie strony o nowe moduły.

Przyjęliśmy to wyzwanie z uśmiechem na twarzy i postanowiliśmy po raz kolejny spełnić oczekiwania naszej Klientki.

Odświeżona strona otrzymała nowoczesny slider wraz z przejrzystym formatowaniem tekstu. Pojawiła się rozszerzona zakładka Oferta, którą pogrupowaliśmy w cztery kolumny i upiększyliśmy zdjęciami wysokiej jakości. Nazwa usługi przenosi odwiedzającego do zakładki zawierającej szczegółowe informacje  z podziałem na akapity, zdjęciami i wyróżnieniem kolorystycznym, by przyswajanie tekstu było zupełnie naturalne. Na podobnej zasadzie stworzyliśmy sekcję Kadra prezentującą doświadczone terapeutki w sposób ekspercki.

Z punktu widzenia potencjalnego klienta najważniejsze są: galeria zdjęć, aktualności oraz cennik. Do wszystkich tych stron można dotrzeć z poziomu strony startowej, a cennik został przedstawiony w formie uporządkowanej tabeli pozwalającej szybko dowiedzieć się, ile kosztuje dana usługa. Dodatkowo w dwóch miejscach przewijają się numery kontaktowe do odpowiednich terapeutów, które skłaniają do podjęcia rozmowy.

Praca przy modernizacji strony Centrum Progres dała nam wiele do myślenia. Przede wszystkim pokazała, że dzięki naszym realizacjom Klienci naprawdę prężnie się rozwijają. Jednocześnie unaoczniła nam, że poziom naszych umiejętności również rośnie z każdym kolejnym wykonanym projektem, czego wcześniej aż tak nie docenialiśmy.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.