Opis realizacji

Centrum Progres to przykład na to, że Klienci ufają marce Proadax. Wykonaliśmy bowiem prostą wizytówkę firmową na zamówienie Pani Klaudii, która zadowolona efektem wkrótce później zwróciła się do nas z prośbą o rozszerzenie strony o nowe moduły. Przyjęliśmy to wyzwanie z uśmiechem na twarzy i postanowiliśmy po raz kolejny spełnić oczekiwania naszej Klientki.

Odświeżona strona otrzymała nowoczesny slider wraz z przejrzystym formatowaniem tekstu. Pojawiła się rozszerzona zakładka Oferta, którą pogrupowaliśmy w cztery kolumny i upiększyliśmy zdjęciami wysokiej jakości. Nazwa usługi przenosi odwiedzającego do zakładki zawierającej szczegółowe informacje  z podziałem na akapity, zdjęciami i wyróżnieniem kolorystycznym, by przyswajanie tekstu było zupełnie naturalne. Na podobnej zasadzie stworzyliśmy sekcję Kadra prezentującą doświadczone terapeutki w sposób ekspercki.

Z punktu widzenia potencjalnego klienta najważniejsze są: galeria zdjęć, aktualności oraz cennik. Do wszystkich tych stron można dotrzeć z poziomu strony startowej, a cennik został przedstawiony w formie uporządkowanej tabeli pozwalającej szybko dowiedzieć się, ile kosztuje dana usługa. Dodatkowo w dwóch miejscach przewijają się numery kontaktowe do odpowiednich terapeutów, które skłaniają do podjęcia rozmowy.

Praca przy modernizacji strony Centrum Progres dała nam wiele do myślenia. Przede wszystkim pokazała, że dzięki naszym realizacjom Klienci naprawdę prężnie się rozwijają. Jednocześnie unaoczniła nam, że poziom naszych umiejętności również rośnie z każdym kolejnym wykonanym projektem, czego wcześniej aż tak nie docenialiśmy.