Centrum Promyczek

Nasi klienci profesjonalnie wspierają terapią noworodki i dzieci, a my wsparliśmy ich tworząc przejrzystą i użytkową stronę centrum-promyczek.pl, poszerzając tym samym grupę nowoczesnych stron www Andrychów.

W przygotowaniu strony istotne było odpowiednie wyeksponowanie oferty Centrum, stąd nasza decyzja na pogrupowanie jej w tematyczne boksy. Dzięki temu każdy odwiedzający serwis, bez problemu dotrze do interesujących go treści.

Bogata w galerię zdjęć strona przybliża zarówno samą kadrę placówki, jak i jej wnętrza, podkreślając nowoczesność i specjalistyczny sprzęt. Dodatkowym atutem dla użytkownika jest wyciągniecie do zakładki górnego menu cennika oferty Centrum Promyczek, a także podstrony z fachowymi artykułami.

Nie obyło się także bez formularza kontaktowego, który jest bardzo istotny  dla osoby, która chciałaby skorzystać z pomocy Centrum oraz Google Maps dokładnie wskazującej jej lokalizację. Na koniec zintegrowaliśmy serwis z firmowym profilem Facebookowym  placówki.

 

 

Zgodnie z obowiązującymi standardami, strona jest responsywna, co  pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony również na urządzeniach mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.