Chester Molecular

Osadzenie wideo jako tło strony firmowej czy jako główny banner jest bardzo efektownym zabiegiem i coraz częściej spotykaną techniką wdrażaną przy tworzeniu stron.

Zanim jednak zdecydujemy się na taki krok, warto przemyśleć ten pomysł, gdyż niesie on ze sobą ryzyko obciążenia witryny oraz zużywania transferu. Mając to na uwadze, odpowiednio dopasowaliśmy film w formacie MP4 do możliwości technicznych projektowanej strony chester.com.pl, dobierając go zarazem tematycznie do profilu branży klienta. Dzięki takiemu zabiegowi strona zyskała na odbiorze – jest nowoczesna i przyciąga uwagę użytkownika – jednocześnie nie powoduje niepotrzebnych obciążeń serwera. Odwiedzający stronę chester.com.pl na pewno nie będą mieli problemu z szybkim jej otwieraniem.

Układ zakładek w menu górnym strony pozwala na szybkie zapoznanie się z ofertą firmy, a podział na kategorie dodatkowo wprowadza porządek w produktach i ich zastosowaniu.

 

Omawiając założenia strony, dowiedzieliśmy się, że klientowi zależy na dobrym kontakcie z potencjalnym klientem. Stąd podstrona kontaktu nie ogranicza się jedynie do danych teleadresowych czy formularza. Do strony podpięte zostało narzędzie Google Maps, dzięki któremu użytkownik może szybko wyznaczyć trasę dojazdu ze swojej miejscowości do firmy Chester Molecular, bez zbędnego wychodzenia do ogólnej wyszukiwarki Google.

Zgodnie z obowiązującymi standardami, strona jest responsywna, co pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony również na urządzeniach mobilnych.

Referencje

Nowoczesność, styl i kreatywność. 3 rzeczy, które przychodzą mi na myśl po współpracy z firmą Proadax. Wcześniej miałem kontakt z innymi  programistami  i grafikami,  którzy wykonywali dla nas zlecenia i niestety nie  skończyło się to dobrze. Ze współpracy z Proadax jesteśmy  ja , jak i moi współpracownicy bardzo zadowoleni. Dobry kontakt, dotrzymanie terminu , wywiązanie się z umowy.  Warto wspomnieć o wskazówkach i pomocy już po wykonaniu zlecenia. Mam nadzieję, że będziemy dalej współpracować. Polecam.

Michał Dydek

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.