Opis realizacji

Zdrowie jest wartością nadrzędną, dlatego powinniśmy należycie o nie dbać, pamiętając o niezbędnej profilaktyce oraz lecząc pojawiające się dolegliwości i schorzenia. Gabinet masażu, fizjoterapeuta, rehabilitacja – Oświęcim to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy m.in. o stan zdrowia kręgosłupa, mięśni i stawów.

Strona wizytówkowa Oświęcim chiro-reh.pl to kolejny z naszych projektów dla branży rehabilitacyjnej. Klient powierzył nam zadanie stworzenia strony www, która pozwoli zapoznać się z zakresem oferowanych usług, umożliwi rejestrację online, ułatwi podjęcie decyzji o skorzystaniu z konkretnego zabiegu oraz pozwoli lepiej poznać specjalistę, w którego ręce oddajemy nasze zdrowie. Jednym zdaniem – naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej Oświęcim, która będzie przyjazna użytkownikowi pod względem funkcjonalności oraz contentu.

Strona www Oświęcim powstała na platformie WordPress, dzięki czemu jest nie tylko intuicyjna, ale także może być bez problemu konfigurowana zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami naszego Klienta. Na szczególną uwagę zasługują przejrzysty i czytelny układ strony, pływające menu oraz dostosowana do specyfiki branży kolorystyka. Technologia RWD umożliwia przeglądanie oferty naszego Klienta na dowolnym urządzeniu, a liczne slidery pozwalają na zapoznanie się z opiniami Pacjentów oraz poszczególnymi elementami oferty gabinetu, przenosząc użytkownika do wybranej przez niego usługi, która została dokładnie opisana.

Strona chiro-reh.pl miała umożliwiać jej użytkownikom łatwą rejestrację online oraz kontakt ze specjalistą. W tym celu zastosowaliśmy zintegrowany z Mapami Google formularz kontaktowy, moduł interaktywnych danych teleadresowych oraz zintegrowaliśmy stronę www z Facebookiem. Za komunikację oraz szybki kontakt w celu umówienia wizyty odpowiada także formularz rejestracji online, dzięki któremu użytkownik strony przekierowywany jest do zewnętrznego serwisu znanylekarz.pl. Aby do maksimum ułatwić nawigację, dodaliśmy także back to the top button, który pozwala na uniknięcie uciążliwego przewijania strony.