Choinki Alwernia

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, ale także gorący okres dla każdej agencji interaktywnej, bo to właśnie wtedy firmy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut, by poprawić wyniki nadrabiając zaległości sprzedażowe.

Ale są i takie, które koncentrują się tylko na Świętach. Jedną z nich jest firma choinkowa z Alwerni, zajmująca się importem i sprzedażą jodeł kaukaskich z Danii oraz świerków i akcesoriów. W związku z tym przyjęliśmy zlecenie budowy sprzedażowego serwisu internetowego choinkialwernia.pl.

Bazą serwisu jest prosta i przejrzysta strona wizytówka Alwernia, która nie jest przeładowana, posiada jasne tło, a co ważne zawiera tylko najważniejsze dla klienta sekcje. Założyliśmy, że użytkownik nie może godzinami kluczyć po zakładkach, lecz chce szybko znaleźć piękne drzewko, po czym wybrać odmianę, zaznaczyć preferowany rozmiar, by w końcu złożyć zamówienie. Dzięki temu strona internetowa Alwernia działa błyskawicznie, a to z kolei przekłada się na dobre doświadczenia użytkowników (UX). Oczywiście wszystko w standardzie RWD (kompatybilność z ekranami urządzeń mobilnych).

Projekt graficzny Alwernia oraz wykonanie sesji foto i video pozwoliło na stworzenie przyjemnej oprawy serwisu, która obfituje w zachwycające zdjęcia i filmy pokazujące codzienną pracę i prezentując przy tym piękno oferowanych choinek. Ponadto oprawa graficzna nadaje stronie nutę tajemniczości oraz swego rodzaju ekskluzywności, która ma na celu podkreślić wysoką jakość asortymentu, a przez to zachęcić klientów do zakupu.

W serwisie wdrożyliśmy moduł wielojęzyczności, który pozwoli na realizację zakupów przez obcokrajowców nie znających polskiego, co będzie dla nich dużym ułatwieniem, a firma zyska ich uznanie i status przyjaznej klientom.

Obecnie social media królują w komunikacji międzyludzkiej, dlatego wykonaliśmy integrację serwisu z FB – fanpage posłuży do pielęgnowania relacji oraz pozyskania nowych klientów. Wisienką na torcie było wykonanie wyjątkowych wizytówek w jakości premium.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.