Choinkizdani

Kiedy zbliżają się święta, ekipa Proadax otrzymuje coraz więcej zleceń wpisujących się w sezonowe trendy. Tak było i tym razem – zgłosił się do nas właściciel lokalnej firmy FHU Pawełek, której domeną jest głównie import jodły kaukaskiej z Danii oraz hodowla karpia.

Sprawę postawił jasno: potrzebna jest prosta strona internetowa Zator, która pomoże zaistnieć jego biznesowi w sieci, a dzięki temu zachęci hurtowników i zwykłych ludzi do zakupu pięknych choinek i karpi.

Stara zasada handlu mówi, że klient kupuje oczami, więc naszą przygodę w krainie choinek rozpoczęliśmy od przeprowadzenia profesjonalnej sesji fotograficznej, by następnie przejść do nakręcenia ciekawych materiałów video. Konsekwencją tych zabiegów są pomysłowe ujęcia i najlepsze kadry, które można podziwiać, skrolując stronę internetową choinkizdani.pl. Wspomniane sesje posłużyły nam do wykonania dedykowanej oprawy graficznej, a w efekcie witryna zyskała niepowtarzalny, świąteczny klimat.

Strona wizytówkowa Zator, którą mieliśmy przyjemność stworzyć jest genialna w swojej prostocie, a zarazem pełna wartościowych treści za sprawą bogatej części poradnikowej. Dzięki pracom copywriterskim wzbogaciliśmy ją o inspirujący content, dlatego potencjalny klient zdobędzie mnóstwo przydatnej wiedzy przy zakupie choinki. A wszystko to okraszone językiem korzyści, który przemawia do wyobraźni klientów. Poradnik to blog, który wpływa korzystnie na widoczność w Google. Ponadto brak nachalnej reklamy oraz ultraszybka nawigacja po stronie powoduje, że zarówno wielki hurtownik, jak i klient detaliczny bez problemu zapoznają się z ofertą, obejrzą galerię choinek oraz zobaczą, jak wygląda logistyka drzewek świątecznych.

W realizacji nie mogło zbraknąć interakcji, więc wdrożyliśmy integrację z Chat Messengerem – błyskawiczna komunikacja z opcją złożenia zamówienia to „must have” w dobie e-commerce. Dodatkowo zaopatrzyliśmy naszego zleceniodawcę w wizytówki Zator, których prosta treść zapadnie w pamięć klientom choinek i karpi.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.