CKZiU Andrychów

Ekipa Proadax miała przyjemność gościć w Andrychowie i wykonać realizację dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Projekt zakładał wykonanie nowoczesnej strony www Andrychów dla szkoły średniej oraz oprawę graficzną i promocyjną.

Stworzenie serwisu www dla placówki edukacyjnej to trudne zadanie, bowiem musi łączyć w sobie nie tylko cele oświatowe, ale także płynnie działać, integrować różne funkcje oraz być wizytówką, która przyciągnie kandydatów. W związku z tym wybraliśmy minimalizm, zachowując w ten sposób dobrą przejrzystość oraz pełną funkcjonalność, by zachować dobry UI/UX. Kluczowym elementem projektu było wdrożenie modułu WCAG, który ułatwia dostęp do witryny Andrychów osobom z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, w tym z wadami wzroku. Proadax realizuje serwisy dla placówek publicznych, gdzie funkcja ta (WCAG) jest obligatoryjna. Ponadto, opracowaliśmy szybką wyszukiwarkę w technologii AJAX z dynamicznymi podpowiedziami, która nie wymagana odświeżania strony. Interfejs zawiera „pływające menu”, back to the top button oraz unikalne karuzele, które prezentują ofertę kierunków nauczania. Serwis wykonaliśmy w nowoczesnym standardzie RWD, którego rolą jest optymalne wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych.

W dobie Social Media nie mogliśmy pominąć dodania integracji z FB/Insta/YT. Na uwagę zasługuje sekcja „dla uczniów”, gdzie wdrożyliśmy przyjazną w odbiorze kafeterię pomocnych tematów.

Zakładka kontaktowa to zgodna z kanonami web designu część bogata w łatwy w obsłudze formularz kontaktowy z autoryzacją Captcha oraz integrację z Google Maps. Druga część realizacji to wykonanie sesji foto-wideo, której efektem jest profesjonalne spoty promujące szkołę oraz pakiet wysokiej jakości zdjęć, które posłużyły do wzbogacenia contentu strony. Akcentem dopełniającym są eleganckie wizytówki Andrychów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.