CMC Food

Pobliski Andrychów to ważne miejsce na polskiej mapie FMCG, ponieważ to właśnie tam mieści się nasz klient – CMC Food – hurtownia produktów spożywczych importowanych z krajów basenu Morza Śródziemnego i Bałtyckiego.

Nadmorski klimat i składniki do smacznych potraw to świetny przepis na to, by wykonać wyśmienitą realizację. Tym sposobem ekipa Proadax stworzyła nową stronę internetową Andrychów, wzbogaconą o katalog produktów i wiele innych.

Za prostotą i minimalistycznym stylem kryje się kilka praktycznych detali, które gwarantują komfortową nawigację oraz łatwość wyszukiwania potrzebnych produktów. Białe tło i wyraźnie kontrastujące moduły strony www Andrychów to założenie mające na celu zapewnić przejrzystość i lepszą percepcję zawartości witryny. Co ciekawe, serwis bazuje na kompaktowym szablonie wizytówkowym, a na stronie głównej wyróżnia się 3-slajdowa karuzela ofertowa zawierająca grafiki o stonowanych barwach. Pozostałe karuzele dodano w celu wyróżnienia polecanych produktów i partnerów handlowych naszego klienta.

Na uwagę zasługuje też katalog produktów, który jest bardzo prosty w obsłudze za sprawą uporządkowanych grup produktowych i estetycznych grafik. Za szybkie i skuteczne znajdowanie oliwek czy sosów odpowiada specjalna wyszukiwarka wykonana w technologii AJAX, pozwalająca na tzw. szukanie „real-time”.

Oczywiście nie zabrakło rozwiązań wpływających na wysoki UI/UX. Chodzi o „pływające menu”, praktyczny „back to the top button” czy zastosowanie standardu Responsive Web Design, który umożliwia wygodne wyświetlanie witryny Andrychów na urządzeniach mobilnych. Z kolei zagraniczni kontrahenci docenią moduł wielojęzyczności (polski/angielski) – wystarczy jedno kliknięcie do zmiany wersji językowej.

Oprócz tego, w sekcji kontaktowej wdrożono przydatną integrację z Google Maps oraz dodano łatwy w obsłudze formularz kontaktowy. Takie udogodnienia z pewnością wpłyną na wysoki komfort przeglądania strony, poprawią wizerunek firmy oraz zwiększą zainteresowanie ofertą.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.