Opis realizacji

Strona cordiakalwaria.pl to minimalizm w czystej postaci. Duży slajder z pięknymi, przyciągającymi uwagę użytkownika zdjęciami, białe tło, duże marginesy i odstępy pomiędzy kafelkami prezentującymi ofertę firmy to atrybuty nowoczesnej strony internetowej. Brak zbędnych dodatkowych ozdobników jeszcze bardziej podkreśla charakter strony www Kalwaria. Dzięki temu przekaz jest czysty, klarowny i zrozumiały dla użytkownika. Tak naprawdę skupia się on na meritum strony, jakim jest wyszczególnienie oferowanych produktów.  Czytelna, intuicyjna i przyjazna użytkownikowi nawigacja jeszcze mocniej zachęca do eksplorowania. A jest w czym szukać i wybierać. Pomocne w tym przypadku są katalogi produktów w formie PDF, do których dotarcie z głównego menu jest bardzo proste.

Całość strony uzupełnia rozbudowana galeria zdjęć inspiracji oraz oferowanych rodzajów i kolorystyki frontów kuchennych – co w przypadku podejmowania decyzji zakupowej przez potencjalnego klienta – jest bardzo istotne i pomocne.

By dopełnić definicji nowoczesnej strony nie mogło się obyć bez podpięcia formularza newslettera. Dzięki temu właściciele firmy będą mogli na bieżąco informować swoich klientów o nowościach.  Strona internetowa Kalwaria została przygotowana również z myślą o klientach spoza granic Polski, stąd tłumaczenie strony na język angielski.

Otrzymane referencje

Cordia Kalwaria

By Cordia Kalwaria, cordiakalwaria.pl -

Profesjonalne podejście do klienta.
Oryginalne projekty i bardzo miała obsługa.
Współpraca z firmą Proadax to czysta przyjemność.
Szczerze polecam!