Cordia Kalwaria

Strona cordiakalwaria.pl to minimalizm w czystej postaci. Duży slajder z pięknymi, przyciągającymi uwagę użytkownika zdjęciami, białe tło, duże marginesy i odstępy pomiędzy kafelkami prezentującymi ofertę firmy to atrybuty nowoczesnej strony internetowej.

Brak zbędnych dodatkowych ozdobników jeszcze bardziej podkreśla charakter strony www Kalwaria. Dzięki temu przekaz jest czysty, klarowny i zrozumiały dla użytkownika. Tak naprawdę skupia się on na meritum strony, jakim jest wyszczególnienie oferowanych produktów.  Czytelna, intuicyjna i przyjazna użytkownikowi nawigacja jeszcze mocniej zachęca do eksplorowania. A jest w czym szukać i wybierać. Pomocne w tym przypadku są katalogi produktów w formie PDF, do których dotarcie z głównego menu jest bardzo proste.

Całość strony uzupełnia rozbudowana galeria zdjęć inspiracji oraz oferowanych rodzajów i kolorystyki frontów kuchennych – co w przypadku podejmowania decyzji zakupowej przez potencjalnego klienta – jest bardzo istotne i pomocne.

 

 

By dopełnić definicji nowoczesnej strony nie mogło się obyć bez podpięcia formularza newslettera. Dzięki temu właściciele firmy będą mogli na bieżąco informować swoich klientów o nowościach.  Strona internetowa Kalwaria została przygotowana również z myślą o klientach spoza granic Polski, stąd tłumaczenie strony na język angielski.

Referencje

Profesjonalne podejście do klienta.
Oryginalne projekty i bardzo miała obsługa.
Współpraca z firmą Proadax to czysta przyjemność.
Szczerze polecam!

Cordia Kalwaria

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.