Cremogen Music

Pierwsza myśl związana z wykonaniem strony internetowej Cremogenmusic? Nie było łatwo. Ale jako, że lubimy wyzwania, nie mogliśmy odmówić podjęcia się tej realizacji.

Zacznijmy od początku. A jest nim animowany slajder z video przygotowanym specjalnie na potrzeby naszego Klienta. Zastosowanie podkładu muzycznego i efektu parallax tworzy niesamowity nastrój, jakim nie pochwali się żadna inna strona. Jednak to nie koniec ekskluzywnych funkcjonalności. Zaprogramowaliśmy bowiem moduł eventów wraz z mapą prezentującą przebieg trasy zespołu. Przy tak zaawansowanej technologii galeria video i galeria zdjęć wydają się zaledwie skromnym dodatkiem.

Jest to strona typu one page, czyli nowoczesny projekt który przyjemnie się ogląda wyłącznie przy pomocy scrollowania myszą. Ach, no i nie zapominajmy ze to twór międzynarodowy. Stronę można więc oglądać w 6 różnych językach.

 

Patrząc z perspektywy czasu na witrynę Cremogenmusic możemy chyba przyznać, że coś niecoś nas łączy z muzykami. Tak jak oni tworzą sztukę przez muzykę, tak my kreujemy prawdziwe dzieła przy pomocy kreatywnego podejścia do naszej pracy i wiedzy informatycznej.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.