Cremogen Recordings

Cremogen Recordings to już trzeci projekt wykonany dla tego samego Klienta. Osoby i firmy, które podejmują z nami regularną współpracę, zawsze mogą liczyć na uprzywilejowane warunki.

Kolejny raz pracowaliśmy nad stroną o charakterze muzycznym. Na podstawie opinii Klienta odnosimy wrażenie, że coraz lepiej udaje nam się oddać jego artystyczną duszę.

Nie trudno zauważyć, że strona przemawia przede wszystkim za pomocą przekazu graficznego. Nowoczesne zdjęcia, geometryczny układ, estetyczne boxy – to wszystko, w połączeniu z nastrojowym podkładem audio w tle, tworzy witrynę o unikalnym charakterze, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Poza projektem graficznym i kodowaniem stworzyliśmy również ciekawe logo na podstawie wytycznych Klienta. Z rzeczy mniej standardowych, które rzadko pojawiają się na stronach www, warto wyróżnić flyout menu, które nie tylko wygląda estetycznie, ale również zapewnia wygodną nawigację z poziomu smartfona.

 

Nie zapominajmy też o integracji z Vimeo, bez której artysta nie mógłby zaprezentować swojej twórczości w wysokiej jakości dźwięku i obrazu, nie ponosząc zbędnych opłat za utrzymywanie nagrań na swoim hostingu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.