Crosik 2005

“Komu w drogę, temu czas” – zapewne każdy słyszał to znane przysłowie. Natomiast nasz klient i jego załoga żyją wg tej zasady na co dzień, ponieważ razem tworzą firmę transportową Crosik 2005 z siedzibą w Alwerni.

Z kolei nowa realizacja dla tego zleceniodawcy polegała na opracowaniu całkowicie nowego serwisu www, który w rzeczowy i wyrazisty sposób pokazałby gamę korzyści, z których skorzystają przyszli kontrahenci i klienci. Branża TSL to bardzo konkurencyjna działka, więc zadanie nie było łatwe, ale mimo to zrobiliśmy wszystko, by nasz zleceniodawca otrzymał to, na czym mu zależało.

Budowa nowego serwisu www to zaprojektowanie prostej i wyróżniającej się szaty graficznej wzbogaconej o szereg funkcjonalnych opcji. Przejrzysta struktura, wysokiej jakości fotografia w tle, wyróżniające się boxy z favikonami, karuzela opinii klientów oraz hasła Call To Action to strzał w dziesiątkę, bowiem potencjalny klient od razu otrzymuje to, czego potrzebuje – ofertę terminowego i bezpiecznego transportu. Serwis www Alwernia został wykonany w formacie witryny wizytówkowej wg standardu RWD, co pozwala na jej wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest dodanie kafelka kierującego do wyceny transportu – pomaga to użytkownikowi skontaktować się z działem spedycji i wstępnie oszacować wartość.

Na przyjazny UI/UX strony wpłynęły takie elementy jak „pływające menu”, back to the top button czy moduł wielojęzyczności. Ten ostatni umożliwia poznanie oferty również klientowi anglo- i niemieckojęzycznemu. Jeśli chodzi o ułatwienie kontaktu między partnerami biznesowymi, wdrożyliśmy LiveChat FB Messenger.

Ponadto, w zakładce kontaktowej dodaliśmy prosty i funkcjonalny formularz kontaktowy z zabezpieczeniem Captcha. Natomiast tuż obok wdrożyliśmy integrację z Google Maps – dzięki niej lokalizacja siedziby i dojazd będą jeszcze łatwiejsze. W celu pokazania floty pojazdów wykonaliśmy też profesjonalną sesję foto Alwernia, której zdjęcia trafiły do galerii witryny.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.