Czysta Firma

Mówi się, że porządek w domu czy firmie to także porządek w głowie i na odwrót. Coś w tym jest skoro popyt na usługi kompleksowego czyszczenia powierzchni rośnie z każdym rokiem. Niuanse tej ciekawej i potrzebnej branży mogliśmy poznać, dzięki uprzejmości Czystej Firmy z Andrychowa, która powierzyła nam wykonanie strony internetowej. Jak było tym razem?

Dla Czystej Firmy opracowaliśmy funkcjonalną witrynę wizytówkową, której zadaniem jest w prosty i przyjemny sposób zachęcić użytkownika do zapoznania się z ofertą oraz ułatwić mu podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług. Żywa kolorystyka użyta w projekcie oraz grafiki z motywami związanymi z branżą sprzątającą i neutralne tło współgrają ze sobą, tworząc spójny wizerunek, a do tego wpływają na percepcję, pobudzając użytkownika do odkrywania kolejnych sekcji strony. Na stronie głównej znajduje się tematyczna grafika promująca główny przedmiot działalności wraz z zachętą do sprawdzenia oferty. Natomiast po przewinięciu, pojawiają się nieregularnej wielkości kafelki prezentujące pełen wachlarz usług. W dalszych sekcjach przestawione są atuty firmy jak doświadczenie czy slajder z opiniami klientów. Nie brak też przycisku „Call To Action”, który zachęca do złożenia zapytania o ofertę. Na końcu dodaliśmy  zajawki wpisów blogowych, które powinny zainteresować potencjalnych klientów. W głównych zakładkach znajdują się cenne informacje jak np. o firmie, usługi czy moduł bloga (pozytywny wpływ na SEO) oraz zakładka poświęcona rekomendacjom klientów – te zaś pochodzą z recenzji Google.

 

Przechodząc do części technicznej, tworzenie stron www Andrychów to przede wszystkim oparcie na popularnym silniku zarządzania treścią, tj. WordPress, który wyróżnia się ergonomią, mnogością konfiguracji i przyjaznym panelem administracyjnym. Witrynę wykonaliśmy w standardzie Responsive Web Design, dzięki czemu posiadacze urządzeń mobilnych będą zadowoleni z automatycznego dostosowania się contentu do parametrów ekranu. A to przekłada się na komfort użytkowania. W klasycznej wersji witryny Andrychów nie brak też „pływającego menu” oraz „back to the top buttona”, co zdecydowanie ułatwia nawigację. Serwis zawiera też przydatne integracje z social media, tj. Facebook i Instagram, co nie tylko wpływa najlepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ale także pozwala na lepszą komunikację oraz budowę społeczność klientów i sympatyków marki. Z kolei wdrożenie modułu LiveChat Facebook Messenger to skuteczny sposób na kontakt w czasie rzeczywistym oraz zwiększenie liczby zapytań. Tradycyjnie w zakładce kontaktowej umieściliśmy łatwy w obsłudze formularz kontaktowy, a wszystkie dane kontaktowe (e-mail, telefon, adres) są interaktywne.

Referencje

Polecam firmę Proadax. Stworzyli przejrzystą i nowoczesną stronę dla mojej firmy. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Jeszcze raz POLECAM!

Karol Stokłosa

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.