Dla firmy DavTEC przygotowaliśmy przejrzystą wizytówkę opartą na technologii one-page. Jest nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale również świetnie dopracowana od strony technicznej.

„Pierwsze skrzypce” gra wyjątkowo duży slider, który nadaje charakter całej stronie. Mimo wielkiej grafiki zdołaliśmy zoptymalizować jej wagę w taki sposób, aby prędkość ładowania strony była jak najszybsza. Oferta przedstawiona została za pomocą interaktywnych banerów. Dość ciekawy okaże się moduł wyświetlający opinie o firmie, w którym każdy użytkownik może wysłać własną za pomocą wygodnego formularza. Po zaakceptowaniu przez administratora będzie ona wyświetlana w animowanym oknie na stronie głównej. Po przejrzeniu galerii zdjęć odwiedzający trafia na formularz kontaktowy, gdzie może złożyć zapytanie dotyczące współpracy.

 

Jako, że jest to strona one-page, wdrożyliśmy przyciski menu z podziałem na poszczególne sekcje. Zabieg ten okaże się szczególnie istotny z punktu widzenia pozycjonowania.

 

Referencje

Proadax – pełen profesjonalizm! Współpraca z Adamem to czysta przyjemność! Błyskawiczna realizacja projektu, fachowe doradztwo, świetny  kontakt. Polecam wszystkim życząc dalszego rozwoju i nowych ciekawych projektów!

 

Dawid Biczak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.