Opis realizacji

Dolina Karpia wraz z miastem Zator to obszar bardzo szybkiego rozwoju gospodarczego, za którym podąża budownictwo mieszkaniowe. Nie ulega wątpliwości, ze bliskość dwóch wielkich aglomeracji – krakowskiej i śląsko-zagłębiowskiej – sprzyja boomowi budowlanemu. Co więcej, Proadax tworzy strony www Zator dla deweloperów, więc niniejszą realizację wykonaliśmy dla firmy deweloperskiej DDK Investments Sp. z o.o. z Krakowa. Zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest duże, więc funkcjonalna witryna to „must have” całego przedsięwzięcia.

W ramach realizacji zaprojektowaliśmy nową stronę, która opiera się na szablonie wizytówkowym zawierającym rozbudowany content, wzbogacony o wizualizacje. Zakup własnego M to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, który obfituje w wiele emocji. Dlatego wspólnie ze zleceniodawcą postanowiliśmy opracować stronę, która w swym założeniu będzie przejrzysta, intuicyjna w obsłudze i przyjemna w odbiorze, wyróżniając się wysokimi walorami UI/UX. Tak też się stało. Jasne tło i estetyczny design witryny zachęca do przeglądania kolejnych zakładek, w których można poznać standard wykończenia, parametry techniczne oraz plany i dziennik nowo budowanych apartamentów. Uzupełniające prace copywriterskie podniosły jakość i atrakcyjność treści dzięki zastosowaniu języka korzyści.

Stronę www Zator wykonano w nowoczesnej technologii RWD, co zapewnia optymalne wyświetlanie na ekranach urządzeń mobilnych. Szybką i łatwą w obsłudze nawigację umożliwia zastosowanie „pływającego menu”, które podąża za użytkownikiem. Własne lokum to także lokalizacja – w dedykowanej zakładce dodano integrację z GoogleMaps, dzięki czemu znalezienie inwestycji na mapie Zatora i wyznaczenie trasy jest dziecinne proste. Implementacja modułu do bezpośredniej komunikacji w ramach Livechat FB Messenger pozwala potencjalnym nabywcom na błyskawiczne zadawanie pytań deweloperowi. Z kolei zakładka „kontakt” zawiera łatwy w obsłudze i funkcjonalny formularz kontaktowy, zabezpieczony kodem CAPTCHA.