DDK Investments

Dolina Karpia wraz z miastem Zator to obszar bardzo szybkiego rozwoju gospodarczego, za którym podąża budownictwo mieszkaniowe. Nie ulega wątpliwości, ze bliskość dwóch wielkich aglomeracji – krakowskiej i śląsko-zagłębiowskiej – sprzyja boomowi budowlanemu.

Co więcej, Proadax tworzy strony www Zator dla deweloperów, więc niniejszą realizację wykonaliśmy dla firmy deweloperskiej DDK Investments Sp. z o.o. z Krakowa. Zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest duże, więc funkcjonalna witryna to „must have” całego przedsięwzięcia.

W ramach realizacji zaprojektowaliśmy nową stronę, która opiera się na szablonie wizytówkowym zawierającym rozbudowany content, wzbogacony o wizualizacje. Zakup własnego M to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, który obfituje w wiele emocji. Dlatego wspólnie ze zleceniodawcą postanowiliśmy opracować stronę, która w swym założeniu będzie przejrzysta, intuicyjna w obsłudze i przyjemna w odbiorze, wyróżniając się wysokimi walorami UI/UX. Tak też się stało. Jasne tło i estetyczny design witryny zachęca do przeglądania kolejnych zakładek, w których można poznać standard wykończenia, parametry techniczne oraz plany i dziennik nowo budowanych apartamentów. Uzupełniające prace copywriterskie podniosły jakość i atrakcyjność treści dzięki zastosowaniu języka korzyści.

Stronę www Zator wykonano w nowoczesnej technologii RWD, co zapewnia optymalne wyświetlanie na ekranach urządzeń mobilnych. Szybką i łatwą w obsłudze nawigację umożliwia zastosowanie „pływającego menu”, które podąża za użytkownikiem. Własne lokum to także lokalizacja – w dedykowanej zakładce dodano integrację z GoogleMaps, dzięki czemu znalezienie inwestycji na mapie Zatora i wyznaczenie trasy jest dziecinne proste.

Implementacja modułu do bezpośredniej komunikacji w ramach Livechat FB Messenger pozwala potencjalnym nabywcom na błyskawiczne zadawanie pytań deweloperowi. Z kolei zakładka „kontakt” zawiera łatwy w obsłudze i funkcjonalny formularz kontaktowy, zabezpieczony kodem CAPTCHA.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.