Opis realizacji

Praca nad realizacją serwisu dla firmy florystycznej Decortessa wymagała od nas wyczucia estetyki panującej w tej branży, jak również postawienia na minimalistyczny design oraz czytelny układ treści znajdujących się na stronie. Z radością podjęliśmy się tego jakże przyjemnego wyzwania!

Zatroszczyliśmy się również o to, aby wszyscy zainteresowani Klienci mieli możliwość zapoznania się z prezentacją usług firmy z podziałem na poszczególne kategorie tematyczne. Dużą rolę odgrywają duże, estetyczne zdjęcia, które podkreślają wyjątkowy charakter branży, jak również oddziaływując na wyobraźnię odbiorców skutecznie zachęcają do nawiązania współpracy z firmą.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę strony, czytelny układ menu oraz zamieszczony formularz kontaktowy  zapewniliśmy wszystkim Użytkownikom komfortowy pobyt na stronie, który z pewnością zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą firmy do zainteresowanych osób. Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.