Decortessa

Praca nad realizacją serwisu dla firmy florystycznej Decortessa wymagała od nas wyczucia estetyki panującej w tej branży, jak również postawienia na minimalistyczny design oraz czytelny układ treści znajdujących się na stronie. Z radością podjęliśmy się tego jakże przyjemnego wyzwania!

Zatroszczyliśmy się również o to, aby wszyscy zainteresowani Klienci mieli możliwość zapoznania się z prezentacją usług firmy z podziałem na poszczególne kategorie tematyczne. Dużą rolę odgrywają duże, estetyczne zdjęcia, które podkreślają wyjątkowy charakter branży, jak również oddziaływując na wyobraźnię odbiorców skutecznie zachęcają do nawiązania współpracy z firmą.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę strony, czytelny układ menu oraz zamieszczony formularz kontaktowy  zapewniliśmy wszystkim Użytkownikom komfortowy pobyt na stronie, który z pewnością zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą firmy do zainteresowanych osób.

Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.