Opis realizacji

Projektowanie stron www od A do Z to coś, co wkrótce zaczniemy robić, lunatykując. Zdecydowana większość Klientów, którzy się do nas zgłaszają, nie ma nic, co mogłoby stanowić podstawę ich przyszłej witryny. To nic złego, bo oferujemy kompleksowe wsparcie, od opracowania projektu, pozyskania zdjęć, tekstów sprzedażowych i złożenie tego wszystkiego w jedną całość.

Strona firmy Degris to w całości nasze dzieło. Zaczęliśmy od ustalenia wspólnie z Klientem kolorystyki, którą chce utożsamić z jego biznesem. Wspólnie wybraliśmy zieleń i w tym odcieniu przygotowaliśmy kilka wariantów logotypu. Po wyłonieniu jednej wersji przystąpiliśmy do opracowania projektu szablonu graficznego, który w dalszej kolejności został przez nas pocięty i zakodowany. Oczywiście zrobiliśmy to zgodnie z zasadą pełnej responsywności i ograniczonej szerokości strony, by wyeksponować piękne tło oddające tematykę firmy.

Choć witryna nie jest mocno rozbudowana, to doskonale reprezentuje firmę przed klientami. Pokazuje ją jako czystą i idącą z duchem czasu. Trzy animowane bannery przedstawiają najważniejsze usługi, a formularz kontaktowy zachęca do wysłania zapytania, jednocześnie zabezpieczając pocztę Klienta przed niepożądanymi wiadomościami za sprawą systemu reCAPTHA. Odwiedzający może również kliknąć w wycinek mapy Google, by przejść do pełnej wersji i skorzystać z nawigacji GPS w telefonie, dzięki której uzyska wskazówki dojazdu do siedziby firmy.