Projektowanie stron www od A do Z to coś, co wkrótce zaczniemy robić, lunatykując. Zdecydowana większość Klientów, którzy się do nas zgłaszają, nie ma nic, co mogłoby stanowić podstawę ich przyszłej witryny.

To nic złego, bo oferujemy kompleksowe wsparcie, od opracowania projektu, pozyskania zdjęć, tekstów sprzedażowych i złożenie tego wszystkiego w jedną całość.

Strona firmy Degris to w całości nasze dzieło. Zaczęliśmy od ustalenia wspólnie z Klientem kolorystyki, którą chce utożsamić z jego biznesem. Wspólnie wybraliśmy zieleń i w tym odcieniu przygotowaliśmy kilka wariantów logotypu. Po wyłonieniu jednej wersji przystąpiliśmy do opracowania projektu szablonu graficznego, który w dalszej kolejności został przez nas pocięty i zakodowany. Oczywiście zrobiliśmy to zgodnie z zasadą pełnej responsywności i ograniczonej szerokości strony, by wyeksponować piękne tło oddające tematykę firmy.

Choć witryna nie jest mocno rozbudowana, to doskonale reprezentuje firmę przed klientami. Pokazuje ją jako czystą i idącą z duchem czasu. Trzy animowane bannery przedstawiają najważniejsze usługi, a formularz kontaktowy zachęca do wysłania zapytania, jednocześnie zabezpieczając pocztę Klienta przed niepożądanymi wiadomościami za sprawą systemu reCAPTHA.

 

Odwiedzający może również kliknąć w wycinek mapy Google, by przejść do pełnej wersji i skorzystać z nawigacji GPS w telefonie, dzięki której uzyska wskazówki dojazdu do siedziby firmy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.