Deskowe Love

Deskowe Love 2017-03-29T14:57:43+00:00

Opis realizacji

Deskowe Love to przykład wizytówki firmowej, w której ilość zbędnych funkcjonalności ogranicza się do minimum. Przekaz ma być prosty i jasny, a uwagi użytkownika nie powinno nic rozpraszać.

Aby jednak nie tworzyć kolejnej strony, jak miliony innych w internecie, zdecydowaliśmy się zrealizować zlecenie na swój charakterystyczny sposób. Zachowaliśmy oczywiście minimalizm i czystość, o którą prosił Klient, jednak zaprezentowaliśmy jego ofertę w sposób znacznie bardziej nowoczesny i wytworny. Jest więc slider, nie brakuje galerii z szybko ładującymi się zdjęciami, a także firmowego bloga. Podsumowując, strona została wyposażona w podstawowy zestaw narzędzi, które zwiększają jej atrakcyjność techniczną oraz wizualną.

Jako, że obecnie handel opiera się na rozmowie, wyróżniliśmy numer kontaktowy i adres e-mail, aby żaden odwiedzający nie przeoczył tych danych. Warto dodać, że sprzedaż w firmie Deskowe Love zwiększają aukcje wystawiane na Allegro. Oczywiście musieliśmy dopilnować, by Klient reprezentował tam swoją firmę z wykorzystaniem przejrzystego i uroczego szablonu.

Otrzymane referencje

Józef Machniak

By Józef Machniak, deskowelove.pl

Firma Proadax wykonała dla mnie stronę internetową w sposób szybki, profesjonalny i zgodnie z ustaleniami.
Pan Adam cechuje się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i poczuciem estetyki co sprawia że współpraca przebiegła bezproblemowo.
Pozdrawiam i serdecznie polecam
www.deskowelove.pl

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.