Diogra.pl to nowoczesny sklep internetowy, który oferuje szeroki asortyment produktów zbożowych, takich jak mąki, paluszki, słodycze, makarony i kasze. Projektowanie i tworzenie tego sklepu internetowego było jednym z wyzwań, z którym zdecydowaliśmy się zmierzyć.

Realizacja sklepu internetowego Diogra.pl została przeprowadzona w oparciu o najnowsze technologie i najlepsze praktyki e-commerce. Projektowanie i tworzenie sklepu zostało podzielone na kilka etapów, w ramach których każdy szczegół był starannie zaprojektowany i wdrożony zgodnie z wymaganiami klienta.

Pierwszym etapem realizacji sklepu było stworzenie funkcjonalnego i atrakcyjnego interfejsu użytkownika. Skupiliśmy się na projektowaniu intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu, który pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie oferty sklepu oraz dokonywanie zakupów.

Kolejnym etapem było zaprojektowanie i wdrożenie systemu zarządzania treścią (CMS), który umożliwia łatwe dodawanie, edytowanie i usuwanie produktów oraz innych treści związanych z działalnością sklepu. System CMS został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić szybkość działania oraz łatwość w obsłudze dla zarówno pracowników sklepu, jak i dla klientów.

Ważnym aspektem realizacji sklepu internetowego Diogra.pl było także zaprojektowanie i wdrożenie systemu płatności Przelewy24 oraz integracja z dostawcami usług kurierskich: DPD. Skupiliśmy się na zapewnieniu bezpieczeństwa i wygody płatności oraz szybkim i niezawodnym dostarczaniu zamówień do klientów. Dodatkowo zintegrowaliśmy sklep z Allegro, a także social mediami, typu Facebook i Instagram. Co więcej, w tej realizacji pojawiła się synchronizacja stanów magazynowych.

Projekt sklepu internetowego Diogra.pl został przeprowadzony zgodnie z wymaganiami klienta oraz z uwzględnieniem najnowszych trendów i najlepszych praktyk w e-commerce. Dzięki temu sklep www Diogra.pl oferuje łatwe i wygodne zakupy, a użytkownicy mogą być pewni jakości i niezawodności oferowanych produktów. Klient w ramach współpracy otrzymał od nas pakiet bezpieczeństwa (aktualizacje systemu i wykonywanie kopii zapasowych) na okres 12 miesięcy od daty publikacji e-sklepu.

Referencje

Polecam!!!

Paulina Świdergał

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.