Domki Calm Village

Zatorska oferta noclegowa rośnie z każdym miesiącem, a dzięki temu Dolina Karpia staje się coraz bardziej atrakcyjna i z powodzeniem konkuruje o turystów krajowych i zagranicznych.

Dlatego też tworzenie stron www Zator dla noclegów wymaga myślenia strategicznego – nie tylko w kontekście wizerunku i obecności w Internecie, ale także promocji marki turystycznej jako całości. Wiąże się to z tym, iż przygotowując realizację dla właścicieli domków Calm Village z Zatora, podeszliśmy do projektu wielopoziomowo, czego efektem było opracowanie kilku produktów, tj.: strony internetowej, sesji foto, logo, wizytówek i banerów reklamowych.

Mocną stroną realizacji jest strona na szablonie wizytówkowym WordPress, która zwyczajnie nie przytłacza, a w zamian wprowadza dobry nastrój oraz budzi zaufanie i pozytywne emocje. To zasługa wykorzystania stonowanego layoutu (biel i szarości), w tym zastosowania lekkiego, lecz widocznego kontrastu w postaci czarnych i miedzianych elementów graficznych. Co więcej, miłym akcentem jest minimalistyczne logo Zator, dobrze korespondujące z charakterem działalności. Homepage wita gości automatycznym slajderem ze zdjęciami domków, zachęcając do skrolowania witryny dla noclegów Zator. Oczywiście warto w tym miejscu wyróżnić praktyczne rozwiązania jak zastosowanie nowoczesnej technologii RWD (m.in. prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach mobilnych), pływającego menu czy back to the top button. Cała kompozycja jest czytelna, przejrzysta oraz wyróżnia się dobrym UI/UX, skrojonym pod potencjalnych gości domków.

Szablon strony składa się z 5 standardowych zakładek, które w minimalistyczny i treściwy sposób prezentują ofertę noclegową. Warto tutaj wspomnieć o module galerii, gdzie wykorzystano zdjęcia wykonane podczas profesjonalnej sesji foto Zator.

W zakładce kontaktowej znajduje się funkcjonalny formularz, który służy do składania zapytań i stanowi pierwszy krok do złożenia rezerwacji. Ponadto, nie brak tu integracji z Google Maps, która pozwala na łatwą lokalizację obiektów i wyznaczenie trasy dojazdu. Natomiast szybka komunikacja z potencjalnymi gośćmi jest możliwa przez wdrożenie LiveChat FB Messnegera. Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem realizacji było wykonanie eleganckich wizytówek oraz estetycznych banerów reklamowych Zator wpływających na spójny wizerunek marki domków noclegowych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.