Opis realizacji

Nasze portfolio rośnie z tygodnia na tydzień, a kto nie wierzy – niech spojrzy na ostatnią realizację wykonaną dla nowo wybudowanych domków letniskowych „Pod Skarpą” w Graboszycach. W tym zleceniu postawiono przed nami ambitne zadanie, polegające na stworzeniu nowoczesnego serwisu internetowego z panelem rezerwacyjnym oraz poprowadzeniu skutecznych działań promocyjnych, które przyciągnęłyby nowych turystów. Ekipa Proadax od razu zabrała się do pracy, więc na efekty nie trzeba było długo czekać.

Na początku wykonaliśmy szkic serwisu oraz zabraliśmy się do przeprowadzenia sesji foto-wideo z udziałem najnowocześniejszych technik i sprzętu – mowa o dronie DJI. Profesjonalne, wysokiej jakości fotografie oraz kreatywne filmowanie z lotu ptaka, w tym wideo-spacer Zator doskonale prezentują zarówno malowniczą okolicę, jak i przytulne wnętrza domków. Zgodnie twierdzimy, że był to wizerunkowy strzał w dziesiątkę.

Następnie zaprojektowaliśmy stronę internetową w formacie wizytówkowym z wyśmienitą oprawą graficzną i ekscytującym wideo w tle. Głównym atutem serwisu jest krótki czas ładowania oraz uproszczenie interfejsu i łatwość odnalezienia praktycznych informacji o oferowanych domkach. Co więcej, zadbanie o dobrą optymalizację pod SEO zaowocowało tym, że noclegi naszego klienta zajmują topowe miejsca w Google i przyciągają nowych gości. Z kolei panel rezerwacyjny jest dobrze widoczny i dzięki swojej prostocie umożliwia szybkie „zaklepanie” wybranego apartamentu.

W celu nawiązania relacji i zachęcenia klientów do interakcji, dodaliśmy praktyczną integrację social media – Facebook i Instagram, co przekłada się na ciągłe ulepszanie oferty domków i przyciągnięcie większej liczby najemców. Ponadto, zaprojektowaliśmy przyjemne i bardzo wymowne logo noclegów, a także wykonaliśmy zachęcające wizytówki oraz opracowaliśmy banery reklamowe.

Otrzymane referencje

Dorota Siwek

By Dorota Siwek, noclegi-zator.eu -

Lepiej nie mogliśmy trafić. Pełen profesjonalizm, usługa wykonana perfekcyjnie. Polecam każdemu.