Domki letniskowe Pod Skarpą

Nasze portfolio rośnie z tygodnia na tydzień, a kto nie wierzy – niech spojrzy na ostatnią realizację wykonaną dla nowo wybudowanych domków letniskowych „Pod Skarpą” w Graboszycach.

W tym zleceniu postawiono przed nami ambitne zadanie, polegające na stworzeniu nowoczesnego serwisu internetowego z panelem rezerwacyjnym oraz poprowadzeniu skutecznych działań promocyjnych, które przyciągnęłyby nowych turystów. Ekipa Proadax od razu zabrała się do pracy, więc na efekty nie trzeba było długo czekać.

Na początku wykonaliśmy szkic serwisu oraz zabraliśmy się do przeprowadzenia sesji foto-wideo z udziałem najnowocześniejszych technik i sprzętu – mowa o dronie DJI. Profesjonalne, wysokiej jakości fotografie oraz kreatywne filmowanie z lotu ptaka, w tym wideo-spacer Zator doskonale prezentują zarówno malowniczą okolicę, jak i przytulne wnętrza domków. Zgodnie twierdzimy, że był to wizerunkowy strzał w dziesiątkę.

Następnie zaprojektowaliśmy stronę internetową w formacie wizytówkowym z wyśmienitą oprawą graficzną i ekscytującym wideo w tle. Głównym atutem serwisu jest krótki czas ładowania oraz uproszczenie interfejsu i łatwość odnalezienia praktycznych informacji o oferowanych domkach. Co więcej, zadbanie o dobrą optymalizację pod SEO zaowocowało tym, że noclegi naszego klienta zajmują topowe miejsca w Google i przyciągają nowych gości. Z kolei panel rezerwacyjny jest dobrze widoczny i dzięki swojej prostocie umożliwia szybkie „zaklepanie” wybranego apartamentu.

W celu nawiązania relacji i zachęcenia klientów do interakcji, dodaliśmy praktyczną integrację social media – Facebook i Instagram, co przekłada się na ciągłe ulepszanie oferty domków i przyciągnięcie większej liczby najemców.

Ponadto, zaprojektowaliśmy przyjemne i bardzo wymowne logo noclegów, a także wykonaliśmy zachęcające wizytówki oraz opracowaliśmy banery reklamowe.

 

Referencje

Lepiej nie mogliśmy trafić. Pełen profesjonalizm, usługa wykonana perfekcyjnie. Polecam każdemu.

Dorota Siwek

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.