Domki na Wiyrchu

Domki na Wiyrchu to malowniczo położone miejsce wypoczynkowe, które przyciąga turystów swoimi górskimi krajobrazami i ciepłą atmosferą. Aby jeszcze bardziej ułatwić gościom rezerwację pobytu, stworzyliśmy nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową.

Jednym z kluczowych elementów strony www dla Domki na Wiyrchu jest projekt graficzny strony głównej. Został on zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. Przyciągające uwagę zdjęcia prezentujące piękno okolicznych krajobrazów oraz komfortowe wnętrza domków sprawiają, że strona wprowadza użytkownika w klimat górskiego wypoczynku od pierwszej chwili. Przejrzysty układ, harmonijna kolorystyka i intuicyjna nawigacja sprawiają, że korzystanie z witryny jest przyjemne i łatwe. Zadbaliśmy także o integrację z platformą Booking. Pozwala to gościom na bezproblemowe dokonywanie rezerwacji bezpośrednio na stronie Domki na Wiyrchu. Integracja zapewnia także automatyczną synchronizację dostępności terminów, co znacznie ułatwia zarządzanie obiektem i minimalizuje ryzyko podwójnych rezerwacji. Dla wygody użytkowników zadbaliśmy także o interaktywne dane adresowe, co znacznie usprawni kontakt z właścicielami obiektu noclegowego. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, aby wykonać telefon lub napisać maila 🙂

Na stronie internetowej umieściliśmy intuicyjny formularz kontaktowy, który umożliwia szybkie i wygodne przesyłanie zapytań dotyczących rezerwacji, dostępności i innych kwestii związanych z pobytem.

Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej? Zapraszamy do kontaktu.
Zadbamy o Twój wizerunek w sieci!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.