Domki Sauny – film produktowy

Na tym krótkim filmiku pokażemy Ci, jak wygląda sauna domowa!

Dlaczego rolki i tiktoki to przyszłość współczesnej reklamy? 

 • Rolki i TikTok umożliwiają firmom dotarcie do globalnej publiczności. Szybki, przystępny format pozwala na przekazywanie treści w różnych językach i dostosowywanie się do różnych kultur.
 • Krótkie filmy są dostosowane do tempa współczesnego życia, gdzie uwaga konsumentów jest bardzo krótka. Krótki czas trwania filmików umożliwia przekazanie treści w sposób zwięzły, jednocześnie angażując widza.
 • Rolki i TikTok nagradzają kreatywność. Możesz eksperymentować z różnymi pomysłami i trendami, tworząc oryginalne i innowacyjne treści reklamowe, które wyróżną Cię wśród konkurencji.
 • Rolki i TikTok umożliwiają szybką reakcję na bieżące trendy i wydarzenia. Dzięki tej elastyczności, możesz być zawsze na czasie

W skrócie, rolki i TikTok są przyszłością reklamy, ponieważ dostosowują się do współczesnych preferencji konsumentów, zapewniają szybki i angażujący przekaz, oraz umożliwiają eksperymentowanie z formą i wykazanie się kreatywnością 😊

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.