Domki – sauny – spot reklamowy

Zobacz, jak można przedstawić ofertę swojego biznesu za pomocą spotu video.

To bardzo dobry sposób na pozyskanie potencjalnych klientów. Dzięki klipowi zdobędziesz zaufanie odbiorców oraz zwiększysz sprzedaż swoich produktów lub usług.

W tej realizacji wykonaliśmy spot dla firmy A&M Rzepa i Wspólnicy Sp. j. z Przeciszowa, która zajmuje się produkcją drewnianych domków, saun, bani, altan i wiat. Przy nagraniu podziwialiśmy  konstrukcje oraz beskidzkie krajobrazy. Co ciekawe, produkty są bardzo wytrzymałe i trwałe, a drewno pozyskuje się tylko z wyselekcjonowanych partii pochodzących z zasobu Lasów Państwowych.

Wykonany klip wideo będzie stanowił atut marketingowy dla firmy, ponieważ pozytywnie wpłynie na jej wizerunek. Warto pamiętać, że ludzie kupują oczami, a więc materiał wideo to naturalny bodziec oddziałujący na zmysł wzroku. A to właśnie on dostarcza człowiekowi ok. 90% informacji o otaczającym świecie!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.