Domy Oświęcim

Tworząc stronę internetową dla dewelopera w mieście Oświęcim, zdawaliśmy sobie sprawę, iż jest ona na wagę złota, ponieważ to dzięki niej klienci mogą znaleźć wymarzone miejsce dla swojej rodziny.

Projektując serwis zaczęliśmy od identyfikacji wizualnej a mianowicie od stworzenia loga, nawiązującego graficznie do typu działalności. Kolejnym krokiem był projekt wizytówek i ulotek, które posłużą naszemu klientowi jako doskonałe narzędzie promocji.

Na stronie głównej zamieściliśmy wideo w tle, które przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Dzięki niemu może on zobaczyć realne realizacje dewelopera. Pozwala nam na to również zakładka „Wykonane Inwestycje”, gdzie obejrzymy wszystkie wybudowane domy.

W zakładce „Oferta” ukazaliśmy system dostępności domów, wraz z ich opisem. Podstrona z kontaktem jest bardzo istotna, zadbaliśmy o to, aby w czytelny i prosty sposób umożliwić bezproblemowy kontakt. Oprócz danych kontaktowych posiada przejrzysty formularz kontaktowy oraz mapkę dojazdu.  Do szybkiego kontaktu zintegrowaliśmy również live chata połączonego z Facebookiem.

 

Witryna została stworzona w technologii RWD, dzięki której idealnie wyświetla się na wszystkich urządzeniach zarówno stacjonarnych jak również mobilnych.

Referencje

Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Efekt końcowy w postaci naszej nowej strony internetowej – idealny. Nie było żadnych problemów z kontaktem, a wszystkie nasze wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane. Jakość usług bez zarzutów. Oby jak najczęściej była możliwość takiej współpracy jak w tym wypadku. Bardzo dziękujemy!

Agnieszka Scąber

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.