Opis realizacji

Tworząc stronę internetową dla dewelopera w mieście Oświęcim, zdawaliśmy sobie sprawę, iż  jest ona na wagę złota, ponieważ to dzięki niej klienci mogą znaleźć wymarzone miejsce dla swojej rodziny.

Projektując serwis zaczęliśmy od identyfikacji wizualnej a mianowicie od stworzenia loga, nawiązującego graficznie do typu działalności. Kolejnym krokiem był projekt wizytówek i ulotek, które posłużą naszemu klientowi jako doskonałe narzędzie promocji.

Na stronie głównej zamieściliśmy wideo w tle, które przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Dzięki niemu może on zobaczyć realne realizacje dewelopera. Pozwala nam na to również zakładka „Wykonane Inwestycje”, gdzie obejrzymy wszystkie wybudowane domy.

W zakładce „Oferta” ukazaliśmy system dostępności domów, wraz z ich opisem. Podstrona z kontaktem jest bardzo istotna, zadbaliśmy o to, aby w czytelny i prosty sposób umożliwić bezproblemowy kontakt. Oprócz danych kontaktowych posiada przejrzysty formularz kontaktowy oraz mapkę dojazdu.  Do szybkiego kontaktu zintegrowaliśmy również live chata połączonego z Facebookiem.

Witryna została stworzona w technologii RWD, dzięki której idealnie wyświetla się na wszystkich urządzeniach zarówno stacjonarnych jak również mobilnych.

Otrzymane referencje

Agnieszka Scąber

By Agnieszka Scąber, domyoswiecim.eu -

Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Efekt końcowy w postaci naszej nowej strony internetowej – idealny. Nie było żadnych problemów z kontaktem, a wszystkie nasze wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane. Jakość usług bez zarzutów. Oby jak najczęściej była możliwość takiej współpracy jak w tym wypadku. Bardzo dziękujemy!

Otrzymane referencje