Drachma Fundacja

Jak wiadomo już przeszło 50% użytkowników Internetu przegląda strony na mobilach. Pamiętaliśmy o tym, tworząc stronę drachma.org.pl.

Nawigacja i struktura witryny zbudowana jest tak, by łatwo było dotrzeć do każdego jej zakątka z urządzeń mobilnych. Stąd tuż pod głównym slajderem ze zdjęciem umieściliśmy 7 modułów prezentujących różne kategorie projektów prowadzonych przez Fundację Drachma. Układ i zastosowana kolorystyka, nawiązująca do odcieni tęczy, ma dodatkowe znaczenie dla klienta – precyzyjnie wpisuje się w ideę i kierunki działań fundacji. Na głównej stronie znalazły się także ważne dla klienta aktualności oraz logotypy jego partnerów.

Pomimo, że tworząc stronę przyświecała nam idea prostoty, serwis wzbogacony jest w dużą ilość galerii, przypisanych do konkretnego projektu realizowanego przez Fundację. Dodatkową funkcjonalnością, jaką wprowadziliśmy do struktury strony jest terminarz z prostą, ale dopasowaną na potrzeby Fundacji wyszukiwarką. Dzięki kolorowym podświetleniom w kalendarzu użytkownik bez problemu dostrzega zaplanowane wydarzenia Fundacji, a po najechaniu i otwarciu okna pop-upu otrzymuje dodatkowe  informacje.

W związku z prężnym działaniem Fundacji w mediach socialowych, dodaliśmy na stronie wtyczki do  takich portali jak Facebook, Instagram i YouTube.

Referencje

Świetnie zrobiona strona pod względem graficznym. Bardzo czytelna i odpowiadająca naszym działaniom 😀 Dziękujemy.

Biuro Drachma

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.