Drewno Balcer

W ramach realizacji nowego sklepu internetowego drewnobalcer.pl wykonaliśmy szereg działań mających na celu poprawę funkcjonalności i estetyki strony.

Proces rozpoczęliśmy od migracji produktów ze starego serwisu, zapewniając pełną integralność danych. Wszystkie produkty przenieśliśmy bez utraty istotnych informacji, co umożliwiło płynne przejście na nową platformę. Kolejnym krokiem była migracja opinii klientów. Opinie ze starego serwisu przenieśliśmy do nowych kart produktowych, dzięki czemu nowi i powracający klienci mają dostęp do wcześniejszych ocen i komentarzy, co pozytywnie wpływa na zaufanie oraz pozytywny wizerunek sklepu.

Dodaliśmy również funkcjonalność czatu Tidio, umożliwiając klientom bezpośredni kontakt z obsługą sklepu w czasie rzeczywistym, tym samym usprawniając komunikację na linii klient – sprzedawca. Oprócz tego stworzyliśmy nowy projekt graficzny strony głównej, który jest nie tylko nowoczesny i przejrzysty, ale przede wszystkim przyjazny dla użytkownika. Zadbaliśmy także o estetykę i funkcjonalność podstrony produktowej, aby ułatwić nawigację i zapoznanie się z ofertą sklepu.

Aby poprawić wizualną prezentację towarów, wycięliśmy kilkanaście produktów ze zdjęć, uzyskując tym samym ich bardziej profesjonalny wygląd. Dodatkowo wykonaliśmy kilkanaście rysunków technicznych z wymiarami poszczególnych produktów, co umożliwia klientom szczegółowe zapoznanie się z oferowanym asortymentem.

Planujemy jeszcze integrację sklepu z modułem do wysyłania automatycznych maili, które będą rozsyłane do Klientów po złożeniu zamówienia, z prośbą o wystawienie opinii. Celem jest dalsze budowanie zaufania i rozpoznawalności sklepu w sieci.

 

Referencje

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Mateusz Balcer

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.