Opis realizacji

Konkretna praca dla konkretnej firmy. Tak w skrócie możemy opisać realizację, którą wykonaliśmy na rzecz oświęcimskiej firmy Ekowent Sp. z o.o., działającej w branży wentylatorów od 1991 r. Założenia projektowe były bardzo proste – zlecającemu zależało na opracowaniu nowej strony internetowej dla swojego biznesu, która będzie profesjonalna i nowoczesna, a zarazem lekka i czytelna w odbiorze. Bez ozdobników i wyskakujących okienek. Zespół Proadax, mając za sobą liczne współprace z przemysłem, doskonale zna potrzeby takich przedsiębiorców, dlatego rozumieliśmy się bez słów.

Zastosowanie strony wizytówkowej w tym przypadku było rzeczą oczywistą ze względu na nieskomplikowaną budowę oraz stosunkowo łatwą obsługę panelu administracyjnego. Szata graficzna witryny nawiązuje do barwy firmowego logo, dzięki temu strona internetowa Oświęcim jest spójna i przyjemna w odbiorze. Efekt: wizyta potencjalnego klienta będzie trwać dłużej, a to zwiększy szanse na skorzystanie z oferty.

Menu główne składa się z 7 sekcji, które pozwalają użytkownikowi na szybkie otrzymanie żądanej informacji oraz szczegółowe poznanie aktualnej oferty, wykonanych realizacji, zdobytych certyfikatów czy otrzymanych referencji. Dodaliśmy moduł galerii, w której znajdują się liczne fotografie, przedstawiające przebieg i efekty prac z podziałem na ich rodzaj, z możliwością pokazu slajdów lub ręcznego wyboru.

Ponadto wdrożyliśmy moduł wielojęzyczności – szczególnie przydatny dla klientów z różnych części Europy i świata. Aby zmienić język, wystarczy jedno kliknięcie ikony z flagą.

Natomiast w zakładce kontaktowej zaimplementowaliśmy wtyczkę Google Maps, dzięki której potencjalni klienci z łatwością znajdą siedzibę firmy, a klikając przycisk nawigacyjny, wytyczą orientacyjną trasę.