Ekowent

Konkretna praca dla konkretnej firmy. Tak w skrócie możemy opisać realizację, którą wykonaliśmy na rzecz oświęcimskiej firmy Ekowent Sp. z o.o., działającej w branży wentylatorów od 1991 r.

Założenia projektowe były bardzo proste – zlecającemu zależało na opracowaniu nowej strony internetowej dla swojego biznesu, która będzie profesjonalna i nowoczesna, a zarazem lekka i czytelna w odbiorze. Bez ozdobników i wyskakujących okienek. Zespół Proadax, mając za sobą liczne współprace z przemysłem, doskonale zna potrzeby takich przedsiębiorców, dlatego rozumieliśmy się bez słów.

Zastosowanie strony wizytówkowej w tym przypadku było rzeczą oczywistą ze względu na nieskomplikowaną budowę oraz stosunkowo łatwą obsługę panelu administracyjnego. Szata graficzna witryny nawiązuje do barwy firmowego logo, dzięki temu strona internetowa Oświęcim jest spójna i przyjemna w odbiorze. Efekt: wizyta potencjalnego klienta będzie trwać dłużej, a to zwiększy szanse na skorzystanie z oferty.

Menu główne składa się z 7 sekcji, które pozwalają użytkownikowi na szybkie otrzymanie żądanej informacji oraz szczegółowe poznanie aktualnej oferty, wykonanych realizacji, zdobytych certyfikatów czy otrzymanych referencji. Dodaliśmy moduł galerii, w której znajdują się liczne fotografie, przedstawiające przebieg i efekty prac z podziałem na ich rodzaj, z możliwością pokazu slajdów lub ręcznego wyboru.

Ponadto wdrożyliśmy moduł wielojęzyczności – szczególnie przydatny dla klientów z różnych części Europy i świata. Aby zmienić język, wystarczy jedno kliknięcie ikony z flagą.

Natomiast w zakładce kontaktowej zaimplementowaliśmy wtyczkę Google Maps, dzięki której potencjalni klienci z łatwością znajdą siedzibę firmy, a klikając przycisk nawigacyjny, wytyczą orientacyjną trasę.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.