FitPharm

Chyba jedną z najlepiej rozwijających się w ostatnich latach gałęzi w handlu jest sprzedaż w internecie. Co do tego wątpliwości nie ma, jak również do tego, że wielu już odniosło w tym sukces, inni dopiero planują.

Jakkolwiek, najważniejszą częścią tego przedsięwzięcia jest poza serwerem – wybór oprogramowania sklepowego. Tworząc stronę FitPharm w oparciu o system sprzedażowy WordPressa, sklep WooCommerce był naturalną konsekwencją i nie dlatego, że jest to bardzo popularna wtyczka, ale przede wszystkim ze względu na ogromne możliwości, jakie daje w wyborze wyglądu sklepu, dzięki dostępności coraz większej ilości motywów, czy w rozbudowie jego funkcjonalności. Do tych ostatnich należy m. in. bezpłatna integracja z polskimi płatnościami online, a idealnym rozwiązaniem dla WordPressa jest wtyczka Dotpay. Jak wiadomo, bezpieczne płatności poprawiają konwersję w sklepie.

 

Ważnym elementem optymalizacji strony jest również wartościowa treść, stale dodawane wpisy, podstrony, aktualności lub posty, dlatego zaproponowaliśmy zintegrowanie bloga ze stroną. To nie tylko siłą napędowa każdej profesjonalnej strony, ale także doskonała platforma do prezentacji wiedzy na temat produktów, przybliżenie oferty ze sklepu i jednocześnie doskonałe narzędzie marketingowe.

Referencje

Gdybym chciał wymienić wszystkie zalety współpracy z Proadax to musiałbym się mocno rozpisać. Skupię się na najważniejszych. Profesjonalne podejście i cierpliwość dla klienta, który w tych sprawach jest laikiem. Fachowe doradztwo w kwestii konfiguracji sklepu, a co najważniejsze szybka komunikacja czy to meilowa czy telefoniczna. Polecam wszystkim, którzy rozważają podjęcie współpracy.

Grzegorz Owsianik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.