Forest Camp – kompleksowe domki wypoczynkowe

Jak zaprojektować skuteczną stronę internetową dla noclegów, która przykułaby uwagę podążających do Zatora turystów, skoro w okolicy aż roi się od podobnych obiektów?

Z tym pytaniem zwrócili się do nas właściciele domków Forest Camp. Nasza ekipa w takich sytuacjach stawia na złoty środek, czyli: wyróżnij swoją witrynę lekkością i przejrzystością contentu bez użycia skomplikowanych i kosztownych rozwiązań.

Z uwagi na to, że firma dopiero buduje reputację zaczęliśmy od wykonania profesjonalnej sesji foto i wideo, a także zdjęć 360°. Stanowi ona fundament dla identyfikacji wizualnej firmy oraz jest tzw. wabikiem na klientów, którzy „kupują oczami”. Jednocześnie nasi graficy postarali się o projekt logo Zator – doskonale nawiązujący do naturalnej fizjonomii domków i leśnego otoczenia. W efekcie uzyskaliśmy czytelny, wywołujący pozytywne uczucia projekt graficzny, który posłużył także do opracowania eleganckich wizytówek.

Powyższą „bazę foto” wykorzystaliśmy przy opracowaniu strony internetowej typu wizytówka oraz rewelacyjnej galerii zdjęć. Wspólnie ze zleceniodawcami uznaliśmy, że będzie to optymalne rozwiązanie zarówno pod względem technicznym, jak i marketingowym. Podczas tworzenia layoutu witryny, postawiliśmy na przejrzystość poprzez przemyślany układ „bloków korzyści” – najczęściej w formie minimalistycznych grafik, opisów i fotografii wnętrz lub otoczenia. Natomiast 5-sekcyjna struktura strony internetowej Zator, ułatwia nawigację i szybkie przejście do interesujących użytkownika informacji o noclegu.

Na uwagę zasługuje zakładka rezerwacyjna, gdzie wdrożyliśmy bardzo czytelny i prosty w wypełnieniu formularz rezerwacyjny zabezpieczony kodem captcha. Dzięki zastosowaniu Google Maps w części kontaktowej, każdy turysta z łatwością dotrze do obiektu. A wbudowany messenger FB pozwoli na zadawanie pytań „na gorąco”.

 

Dodatkowym atutem realizacji było założenie konta na booking.com, które pozwoli dotrzeć z ofertą noclegową do szerokiej grupy klientów krajowych i zagranicznych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.