Fundacja MILA

Nie jest niczym nowym, że Proadax od dawna wykonuje zlecenia dla niebanalnych organizacji, zwłaszcza takim, które wnoszą mnóstwo energii i aktywności na rzecz lokalnych społeczności. Najlepszym tego przykładem jest realizacja serwisu www dla Klienta z Krakowa, a mianowicie fundacji MILA. To organizacja, która na co dzień zajmuje się kreowaniem rozwoju opartego na atutach przyrodniczych i kulturowych danego miejsca wespół z jego mieszkańcami. Efektem tej synergii jest masa zrealizowanych projektów, które trwale poprawiają jakość życia lokalnych społeczności np. Doliny Karpia.

 

Podejmując się powyższego zadania, zaprojektowaliśmy oryginalną, transparentną i bardzo praktyczną stronę internetową, której nie powstydziłyby się największe organizacje pozarządowe w Polsce. W ramach prac nad serwisem wdrożyliśmy dedykowany szablon na WordPressa, co w efekcie przyniosło bardzo wysoki rating (95/100) w PageSpeed Insights. Oczywiście dołożyliśmy do tego przyjemne w odbiorze i przejrzyste grafiki plus slajdery, w tym takie z głosami beneficjentów czy zdjęciami. Wszystkie elementy witryny rewelacyjnie ze sobą współgrają, co jest dużym walorem estetycznym oraz użytkowym. Warto dodać, że tworzenie stron www Kraków to proces wielowymiarowy, dlatego zastosowaliśmy rozwiązania, które sprawiają, że serwis jest w pełni zgodny ze standardami WCAG 2.1. A to zdecydowanie podnosi komfort użytkowania np. przez osoby z niepełnosprawnościami. Tradycyjnie już nie zabrakło wdrożenia technologii RWD (kompatybilność wyświetlania na smartfonach i tabletach) oraz dodania „pływającego menu”, co bardzo dobrze wpływa na UI/UX.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych Kraków obejmuje implementację przydatnych integracji z social media – w tym przypadku były to FB oraz YouTube.

Nie trzeba przypominać, że będzie to miało kolosalny wpływa na widoczność w Internecie oraz promocję contentu i misji fundacji. Co więcej, na wybranych podstronach, gdzie są publikowane aktualności, ogłoszenia czy i inne informacje, dodano społecznościowe widgety pozwalające na dzielnie się newsami na FB, Twitterze czy WhatsAppie. Nie zabrakło również tradycyjnej zakładki, gdzie umieszczono oryginalny i łatwy w obsłudze formularz kontaktowy, a poniżej integrację z Google Maps.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.