Fundacja Pomost Nadziei

Przy projektowaniu serwisu Fundacji Pomost Nadziei wytyczną było zachowanie użyteczności i czytelności strony głównej.

W tym celu skorzystaliśmy z modułu bloga, dzięki czemu wpisy ze zdjęciem mogą być dodawane w dowolnym miejscu na stronie głównej i/lub podstronach oraz wyświetlane w układzie kolumnowowym z możliwością dostosowania wyglądu do szerokości ekranu każdego urządzenia (RWD).

System CMS dodatkowo ułatwia właścicielom strony zarządzanie treściami na niej publikowanymi oraz jej strukturą. Sami będą mogli edytować, dodawać nowe artykuły czy usuwać archiwalne wpisy.

 

Do efektywnej prezentacji treści wykorzystaliśmy także responsywne, łatwe w obsłudze animowane slajdery z możliwością dodawania zdjęć. Dzięki temu zwiększa się obszar prezentacji kilku wątków lub bieżących wydarzeń Fundacji, a dodatkowe funkcje tego modułu to opcja dodawania efektów animacji.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.