Gekon Studio

Nasz Klient z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu architektonicznego oraz aranżacji wnętrz. Gekon Studio z Oświęcimia realizowało wiele różnych projektów, a nam powierzyło zadbanie o wygląd i funkcjonalność swojej strony wizytówkowej Oświęcim.

trona www Oświęcim łączy w sobie proste i skuteczne rozwiązania, które pozwalają zapoznać się z portfolio realizacji oraz szczegółami oferty. Minimalistyczny design, stonowana kolorystyka, bezproblemowa nawigacja tworzą prosty i jednocześnie przyjazny użytkownikowi serwis, w którym główną rolę grają wysokiej jakości grafiki.

W codziennej pracy mamy do czynienia z różnymi projektami, ale ten był pod wieloma względami wyjątkowy. Postawiliśmy na prostotę w każdym tego słowa znaczeniu. Strona internetowa Oświęcim pozwala w pełni zapoznać się z ofertą naszego Klienta i ułatwia kontakt ze Studiem Gekon. Brak nadmiaru treści, zbędnych dodatków i odciągających uwagę ozdobników to niewątpliwie największe atuty tej realizacji.

Mniej nie musi znaczyć gorzej! Strona oparta na technologii RWD pozwala na łatwe zapoznanie się z ofertą firmy podczas korzystania z różnych urządzeń – komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon – układ strony automatycznie dopasowuje się do ekranu, na którym jest ona przeglądana. Korzystanie z serwisu uatrakcyjnia pływające menu, które podąża za jego użytkownikiem, usprawniający nawigację na stronie back to the top button oraz moduł galerii zrealizowanych przez Gekon Studio projektów. Galeria uwzględnia wysokiej jakości fotografie zaprojektowanych budynków mieszkalnych, jak również aranżacji wnętrz.

Funkcjonalna strona www powinna do maksimum ułatwiać kontakt z firmą, dlatego nie mogliśmy zapomnieć o zastosowaniu funkcji interaktywnych danych teleadresowych. Dzięki niej potencjalni Klienci firmy mogą bez problemu skontaktować się z Gekon Studio, wykonując połączenie telefoniczne lub pisząc wiadomość e-mail. Co więcej, integracja z Google Maps pozwala na łatwe znalezienie siedziby firmy oraz skorzystanie ze wskazówek dotyczących dojazdu.

Zastosowane rozwiązania przekładają się na wymierne korzyści dla naszego Klienta oraz osób chcących zapoznać się z ofertą firmy i skorzystać z jej usług.

Referencje

Polecam współpracę z firmą Proadax. Współpraca przebiegała sprawnie i rzetelnie. Wszystkie nasze drobne uwagi były szybko wprowadzane do projektu. Pan Adam zawsze był uprzejmy i pomocny.

Ewa Wielgosz

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.