Opis realizacji

Nasz Klient z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu architektonicznego oraz aranżacji wnętrz. Gekon Studio z Oświęcimia realizowało wiele różnych projektów, a nam powierzyło zadbanie o wygląd i funkcjonalność swojej strony wizytówkowej Oświęcim.

Strona www Oświęcim łączy w sobie proste i skuteczne rozwiązania, które pozwalają zapoznać się z portfolio realizacji oraz szczegółami oferty. Minimalistyczny design, stonowana kolorystyka, bezproblemowa nawigacja tworzą prosty i jednocześnie przyjazny użytkownikowi serwis, w którym główną rolę grają wysokiej jakości grafiki.

W codziennej pracy mamy do czynienia z różnymi projektami, ale ten był pod wieloma względami wyjątkowy. Postawiliśmy na prostotę w każdym tego słowa znaczeniu. Strona internetowa Oświęcim pozwala w pełni zapoznać się z ofertą naszego Klienta i ułatwia kontakt ze Studiem Gekon. Brak nadmiaru treści, zbędnych dodatków i odciągających uwagę ozdobników to niewątpliwie największe atuty tej realizacji.

Mniej nie musi znaczyć gorzej! Strona oparta na technologii RWD pozwala na łatwe zapoznanie się z ofertą firmy podczas korzystania z różnych urządzeń – komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon – układ strony automatycznie dopasowuje się do ekranu, na którym jest ona przeglądana. Korzystanie z serwisu uatrakcyjnia pływające menu, które podąża za jego użytkownikiem, usprawniający nawigację na stronie back to the top button oraz moduł galerii zrealizowanych przez Gekon Studio projektów. Galeria uwzględnia wysokiej jakości fotografie zaprojektowanych budynków mieszkalnych, jak również aranżacji wnętrz.

Funkcjonalna strona www powinna do maksimum ułatwiać kontakt z firmą, dlatego nie mogliśmy zapomnieć o zastosowaniu funkcji interaktywnych danych teleadresowych. Dzięki niej potencjalni Klienci firmy mogą bez problemu skontaktować się z Gekon Studio, wykonując połączenie telefoniczne lub pisząc wiadomość e-mail. Co więcej, integracja z Google Maps pozwala na łatwe znalezienie siedziby firmy oraz skorzystanie ze wskazówek dotyczących dojazdu.

Zastosowane rozwiązania przekładają się na wymierne korzyści dla naszego Klienta oraz osób chcących zapoznać się z ofertą firmy i skorzystać z jej usług.